Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyermekkori allergiára Lordestin? fórum

Gyermekkori allergiára Lordestin? (beszélgetős fórum)


4. 8e9994b44c (válaszként erre: 3. - Valakivagyok1984)
2018. szept. 18. 17:08
És a kisfiadnak mi volt a baja? Már adom péntek óta a gyógyszert de nem nagyon látok javulást!
3. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 1. - 8e9994b44c)
2018. szept. 15. 20:03
Èn mint felnőtt is azt szedem évek óta ès a kisfiamnak is azt irtak fel de par nap utan abba hagytam mert semmit nem ert ugyanis 3allergaia teszt is negativ lett igy nem lattam ertelmet.Vegul kiderult igazam is lett de ez mas story szoval probald ki neki ha mert allergiatol kohoghet..en allergias asztmas vagyok ha nemszednem egesz evben a.lordestint megpusztulnek a kohogestol
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - 8e9994b44c)
2018. szept. 15. 11:13
Szerintem ezt a háziorvossal kellene megbeszélned. Ő látta a gyermeket, tudja miért írta ezt a gyógyszert. Vagy ha nem bízol az orvosodban, akkor gyermekorvoshoz kéne fordulni.
2018. szept. 14. 18:38

Van olyan itt akinek szedett már a kis gyerkőce Lordestin nevű allergia gyógyszert? Nekünk azt írt fel most a háziorvos mert már két hete nagyon köhög a két éves kislányom!

Remélem nem ártok vele ha elkezdem neki adni!

Valakinek valami tapasztalat ezzel kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook