Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyerkőcök mennyire szeretik a játszósátrat? Érdemes venni? fórum

Gyerkőcök mennyire szeretik a játszósátrat? Érdemes venni? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 19. 10:23

Hú, úgy olvastam, hogy játszóTÁRSat :))

Amúgy nem tudom a kérdésedre a választ, az én fiamnak - még - nincs. De szerintem szabadban érdemes, bár tényleg nincs tapasztalatom.

12. hemej
2010. márc. 19. 09:07
Az én gyermekeim is imádják.Néha a nagyobbik ott is alszi délben;-)
2009. júl. 9. 16:58
Nekünk 2 is van az egyik itthon a másik mamánál az egyiknél a házikóformáju is jó de itthon olyan van aminek csőve is van elfér a szobába is éppen és azt jobban szeretik hogy keresztülbujhatnak az alaguton de tuti bármelyiket veszed fognak örülni :):)
10. Pné Veronika (válaszként erre: 6. - C8012ab2c6)
2009. júl. 9. 09:42
:-))Milyen szép emlékek...Anno mi is azt csináltuk, a fél szobát bunkerrá alakítottuk az öcsémmel, játszottunk boltost, katonást mi is...Emlékszem a "pelenkaszárító" (az a régi fa hagyományos)mindig becsípte az ujjunkat, mire felállítottuk. :-))
9. Sylvia81 (válaszként erre: 7. - Panka13)
2009. júl. 9. 09:30
Akkor szerintem nyugodtan vehetsz neki... Imádni fogja, és persze téged is! :D
2009. júl. 9. 09:05
Az enyém szereti nagyon.
2009. júl. 9. 09:05
Óóóó, az enyém mindig nyakig benne van a szekrényben:))))
2009. júl. 9. 09:01
Szerintem a gyerekek 90%-a tuti szereti!!Nekünk is van!!de újabban a srácaim az asztalból,székekből plédekből csinálnak "bunkit"...emlékeztet a gyerekkoromra..és nagyon szeretik!!A kis kuckóval meg boltost ,vagy presszóst játszanak!persze én vagyok a vevő!!szóval szerintem nagyon jó dolog!!
2009. júl. 9. 08:56
Szerintem ez gyerekfüggő... Ha a játszótéri mászókavárban belemászik a hengerbe (nagy kérdés, egyáltalán van-e), vagy otthon bemászik az asztal alá, és alig lehet kiimádkozni onnan, akkor valószínűleg azt is szeretni fogja... Az én lányom biztos imádná... De ő pl. bemászna a szekrénybe is...
4. Panka13 (válaszként erre: 2. - Pné Veronika)
2009. júl. 9. 08:55
Igen, ilyenre gondolok, de ez cső, meg mindenféle nélkül.. egy sima kis kuckó. Én szobába gondoltam.
2009. júl. 9. 08:55
nagyon élvezik,keresztlányom odáig van érte :DDD2éve 1500ft-ért vettük neki,én anno gyerekemnek nagy nagy dobozból csináltam(-tuk) együtt rajzoltunk rá stb......
2009. júl. 9. 08:53
Nem tudom melyikre gondolsz, nekünk olyan van ami egy iglu forma, összekötve egy "bújó" csővel és egy indián sátorfélével. Ez igazán "bejött" nekik, órákig eljátszanak vele az udvaron.
2009. júl. 9. 08:51
Gyerkőcök mennyire szeretik a játszósátrat? Érdems venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook