Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyerkőccel külföldön? fórum

Gyerkőccel külföldön? (beszélgetős fórum)


2013. okt. 18. 07:37
miert ne?ok is csaladtagok nemde?
3. mazsola86 (válaszként erre: 2. - Fagyii)
2013. aug. 1. 10:26
köszönöm hozzászólásod nógrád megye és heves megye határán vagyok nem hiszem hogy itt a környéken lenne ilyen foglalkozás sajna de majd körülnézek. én is azért gondoltam hogy most, mert sulira sokkal nehzebb lenne felkészülnie
2. fagyii (válaszként erre: 1. - Mazsola86)
2013. aug. 1. 10:04
Szia! Hamar rá fog ragadni minden. Maximum vannak ezek a játékos német foglalkozások a piciknek, amiből ugyan sokat nem tanul, de legalább szokja azt, hogy nem csak a magyar van. Ha komolyan gondoljátok ezt, akkor érdemes még ovis korában menni, hogy a sulira már könnyebb legyen a dolga, de így is valószínű, hogy kezdetben a tanulással lesznek gondjai, viszont ha mellette állsz, meg segítesz neki, akkor ezek azért áthidalható problémák.
2013. aug. 1. 09:55

Sziasztok!Először is leszögezem én még csak elméleti szinten foglakozom ezzel a kérdéssel.

Van egy 4 éves kislányom és nagyon gondolkozunk az új párommal hogy kiköltözzünk Németországba.

Milyen lesz ott a lányomnak, új emberek közt távol a barátaitól úgy hogy senkihez se tud odamenni beszélgetni egy kicsit az oviba. Tudom, feltalálja magát meg ügyes is de mégis hogy zajlott ez másoknál?

Előtte irassam be nyelvtanárhoz vagy majd spontán ami ráragad? sok kérdés kavarog bennem kérlek segítsetek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook