Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyerekvállalás és párkapcsolat fórum

Gyerekvállalás és párkapcsolat (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 1. 20:56
?
15. pink sunrise (válaszként erre: 13. - 5404289bd6)
2010. márc. 26. 11:24
1 eve voltunk egyutt....es harom honapja voltunk hazasok mikor terhes lettem.
2010. márc. 26. 09:38

Írjatok még tapasztalatokat!


De ha összekovácsolja,akkor miért van annyi vállás?

13. 5404289bd6 (válaszként erre: 11. - Pink sunrise)
2010. márc. 26. 09:24
Mennyi ideje voltatok együtt mikor jött a baba?
2010. márc. 26. 08:43
Szerintem egy gyermek érkezése a már megszokott két ember kapcsolatába mindenképpen gyökeres változást hoz.Sok múlik azon,hogy a két ember hogyan tud ehhez viszonyulni,mennyire rugalmasak és emnnyire tudják egy ideig a baba alá rendelni saját érdekeiket,mert az nem megy,hogy az egyik mindent beáldoz a másik pedig éli világát,az előbb utóbb feszültséget szül. Ha megtalálja két ember az egyensúlyt,akkor még szorosabbá tehető egy kapcsolat,de ez kemény munka.
2010. márc. 25. 23:29
Nekunk jo volt a kapcsolat megis rontott a gyerekvallalas....Pedig elmeletben minden olyan szep volt:(
2010. márc. 25. 23:27

ha rossz a kapcsolat eleve akkor biztos, hogy csak ront rajta a gyerkőc

ha stabil és jó akkor mégjobban összekovácsolja a családot

2010. márc. 25. 21:54
Nekem van 1 lányom(10 éves),iker fiaim(5évessek)és egy 4 hónapos babám.Nekünk a kapcsolatunk a lány születése után lett igazán tejes.Ennek már 12 éve.A 4.babát már nem akartuk csak jött.(hála istennek)De azóta,hogy gyerekeink vannak közös az öröm és a bánat is.Csak az a lényeg,hogy magatokra is fordítsatok időt.Nálunk ezt elég nehéz mível nincsenek nagyszülők.Igy maradnak az ismerősök.De ha te is úgy érzed,hogy felkészültélrá még jól is elsülhet.Nálunk sikerült.Pedig előtte voltak gondok.
8. pink sunrise (válaszként erre: 7. - Pink sunrise)
2010. márc. 25. 21:41
Privibe akjartam irni de mar mindegy.
7. pink sunrise (válaszként erre: 6. - 5404289bd6)
2010. márc. 25. 21:39
Ne vallalj igy babat,AZ SEMMIT nem old meg,nekem elhiheted.Olvass bele a naplomba...utolso bejegyzesek.
2010. márc. 25. 21:37
MInd2en szeretnénk babát. Csak így is eég sok vita van...és nagyon félek,h ez nehogy több legyen. Párom azt mondta,h ha lenne babánk, akkor minden más lenne...nem vitatkoznánk ennyit...mert nem csak magunkkal lennénk elfoglalva...hanem a baba lenne az első. De én így is félek. Főleg úgy,h szüleim nem kedvelik páromat.
5. pink sunrise (válaszként erre: 1. - 5404289bd6)
2010. márc. 25. 21:36

Neztem a naplod.....Azt ne felejtsd el hogy egy kapcsolat attol nem lesz jobb ha lesz egy gyerek.

Biztos sokan esnek ebbe a hibaba hogy igy probaljak helyrehozni a kapcsolatukat,de ez ha nem megy kettesben,harmasban meg nehezebb lesz.

2010. márc. 25. 21:33
Nem a gyerekvállalás ronthatja, hanem az egymáshoz való hozzáállás. Ami rontja a kapcsolatot az az őszínteség hiánya. Nálunk nem rontott egyáltalán.
2010. márc. 25. 21:32

ez sok mindentől függ!

akarják-e mindketten a babát?

apa besegít-e anyának?

anya nőnek is érzi-e magát,vagy csak anyának?

szóval nagyon összetett.a lényeg,h mindketten akarjátok!Abból nagy baj nem lehet!

sok boldogságot!

2010. márc. 25. 21:31

Rontja.Nem vmi tul optimista hozzaallas ,de ez van.

Miota megvan a gyerek azota en sokat valtoztam,mert muszaj volt felnoni.....,a parom nem annyira...ebbol jonnek a vitak,es meg sok mindenbol amibol nem is gondolna az ember.

2010. márc. 25. 21:28
A gyerekvállalás javítja vagy rontja a párok kapcsolatát? Kinek milyen hatással volt rá?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook