Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyerekülés fórum

Gyerekülés (beszélgetős fórum)


3. inta
2013. júl. 22. 12:00
Köszönöm, közben kaptam információkat dönthető támlájú gyerekülésekről 25 kilóig, azt hiszem, az lesz a megoldás.
2. inta
2013. júl. 22. 11:52
Időközben már meg is kaptam a választ a klubban, ahova írok, úgyhogy a kérdés sztornó.... köszi és elnézést!
1. inta
2013. júl. 22. 11:36

Sziasztok!


A kisfiam még nincs 7 hónapos, de kb 74 centi és 9 kiló fölött van. Az autós hordozójában még épphogy elfér, viszont ezt gyerekülésre még nem merem lecserélni, hiszen magától még nem ül fel, ha ültetem, ügyesen tartja magát, de hosszú ideig nem hagyom így.


3 hét múlva hosszabb autóútra indulunk, tartok tőle, hogy a hordozóját kinövi addig...

Van esetleg ötletetek, mit lehet tenni ilyenkor? Van olyan ülés, amit lehet valamennyire fektetni?


Tudom, hogy van hordozó 13 kilóig, és ha nincs más megoldáskénytelen leszek egy ilyenbe befektetni, de szeretném elkerülni, mert amellett, hogy nagyon drágák, kb 2 két hónap használat után már nem lenne rájuk szükség. Most is csak leginkább emiatt a hosszú út miatt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook