Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyerektartás külföldről (Olasz o.-ból) fórum

Gyerektartás külföldről (Olasz o.-ból) (beszélgetős fórum)

2010. febr. 26. 16:59
A gyermeket nálad elhelyező határozattal indíts pert (miért kellett 2 bíróság?) Mivel EU-n belül van, a megállapítás nem lesz sokkal bonyolultabb, mintha magyar lenne, és vannak jogszabályok a behajtás gyorsítására is, persze kérdés, hogy milyen ügyesen bújik ki alóla. Van munkahelye, ahol be is jelentették?
2010. febr. 25. 14:33
Nem lesz egyszerű meccs.....ügyi legyél....én drukkolok!!
6. Alfonso (válaszként erre: 5. - Caffi)
2010. febr. 25. 13:59

Hát igen!

De már csak azért is kérem tőle hogy legyen bizonyítékom hogy nem foglalkozik a kisfiammal és elfogom vetetni az apai jogait ily módon!

5. caffi (válaszként erre: 4. - Alfonso)
2010. febr. 25. 13:56
Mindenképp próbáld meg....az eszem meg áll ezektől a pasiktól(tisztelet a kivételnek).....egyszer csak elfelejtik h van gyerekük....és élik tovább mindennapjaikat:D
4. Alfonso (válaszként erre: 3. - Caffi)
2010. febr. 25. 13:47
Köszi a választ!Azért megpróbálom!
2010. febr. 25. 13:47

A barátnőm férje,évek óta Spanyolban melózik....egy évben 2x voltak együtt....ennek a vége válás lett.....a megítélt gyerektartást csak az elején küldte.....azóta csak a felét!

Tehát....Bíróságra kellett mennie....ők indították el a kérelmet/behajtást.....nagyon hosszú folyamat,és lehet h nem is fognak tudni neki segíteni.....pedig ott,a 2gyerek a nevén van.....de aszem titokban ott is lett családja....és gondolom az a 2 baba is a nevén van!!

A bíróságon,fogadó napon elmondanak mindent....én drukkolok h sikerüljön!

2010. febr. 25. 13:39
Senki?:(
2010. febr. 25. 13:32

Sziasztok!

Van egy 5 éves gyermekem aki olasz apától olasz országban született.7 hónapos kora óta itthon(magyar o.) nevelem,2 hazai bíróság is nekem ítélte a kisfiút.Gyerek­tartás nem volt megállapítva mivel akkoriban az volt az első számomra hogy el ne vigye vissza az ő hazájába a gyermekem és nem tértünk ki rá.Szóban megígérte hogy támogatja de az 5 év alatt egyszer küldött pénzt és már 2 éve nem is keresi..Szóval én szeretném kérni a gyerektartást,ezt ugye lehet még?Azt még hozzá tenném itt Magyarországon nem ismerte még el a gyermeket(nem volt azóta itt) csak olaszban.Ha valaki tudna válaszolni hogy mik a lehetőségeim nagyon megköszönném!Vagy ha lenne it aki ügyvéd ....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook