Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gyerekszoba berendezése fórum

Gyerekszoba berendezése (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 1. 11:06
Nekünk olyan a kiságyunk,hogy középen lehet kivenni két rácsot.
2011. ápr. 1. 11:01

A gyerekszobát célszerű a gyerekhez méretezni. Biztos találsz kényelmes kisszéket vagy fotelt, esetleg kis asztalkát, ahol majd alkalomadtán rajzolgatni tud, én úgy gondolom, hogy egy szoba berendezése manapság inkább pénzkérdés. Az ülőalkalmatosságon szerintem ráérsz gondolkodni, mert először úgyis a szőnyeg lesz az elsődleges "tartózkodási" hely.

Még egy, nálunk jól bevált ötlet a kiságy maximális kihasználására: amikor a gyerekek már menni tudtak, férjem kivett 2 rácsot az ágyból, ezen ki tudtak mászni, ha felébredtek, ugyanakkor alvásnál nem estek le. A lyuk a lábuknál volt.

2011. ápr. 1. 10:16
Úgy gondolom,hogy szekrényből egy kétajtós(akasztós,és polcos résszel)elég lenne.De valamilyen ülőalkalmatosság is jó lenne,nagy fotelt vagy kanapét nem akarok abba a kicsi szobába.
5. c130f7eb3b (válaszként erre: 4. - C130f7eb3b)
2011. ápr. 1. 09:32

Még eszembe jutott néhány dolog, bár ennek egyelőre nincs jelentősége: sokan hagynak a falon egy lemosható felülelet, amire a kisgyerek tud rajzolni, így elkerülvén azt, hogy a kis "piktorok" később az egész lakást telerajzolgassák. Nálunk a gyerekek által is elérhető magasságban volt egy "tábla", amire kitűzködtük a rajzaikat. Amikor megtelt, egy dossziéba eltettük a régieket, ma nagyon jókat szórakoznak az "alkotásaikon".

A szobában csak a legszükségesebb (nem balesetveszélyes) bútorok legyenek, mert főleg egy kisfiúnak kelleni fog a hely a földön, autózni, építeni, mozogni.

4. c130f7eb3b (válaszként erre: 3. - Ea45dc1362)
2011. ápr. 1. 09:01
Én papírboltokban vadászgattam össze, folyamatosan vettem, és díszítgettem a gyerekek szobáját.
3. ea45dc1362 (válaszként erre: 2. - C130f7eb3b)
2011. ápr. 1. 08:56
Öntapadós matricát hol lehet kapni?Barkácsboltban?
2. c130f7eb3b (válaszként erre: 1. - Ea45dc1362)
2011. ápr. 1. 08:40
Nekem nagyon tetszenek a falra festett képek, jelenetek, de mivel ilyet nem tudtam csinálni, nagy, rajzfilmfigurás, öntapadós matricákat vettem, és azokkal díszítettem.
2011. ápr. 1. 08:27
Most fogunk nekikezdeni a hét hónapos fiam szobáját felújítani,ehhez szeretnék néhány ötletet,milyen bútorokat érdemes venni,esetleg jópofa dekorációs ötleteket is várok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook