Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyerekszáj - gyermekeink aranyköpései fórum

Gyerekszáj - gyermekeink aranyköpései (beszélgetős fórum)


2006. márc. 13. 15:54
Sziasztok!En is megosztok veletek egyet a sok kozul.Legkisebb fiam,eleg lustacska volt az egyedul oltozesben.mar mindent bevetettem.Mondom neki,versenyezzunk,ki veszi fel hamarabb a pulovert.Gondolkozik,gondolkozik,majd azt mondja:"ez nem igazsag...mert neked...neked...hmm...tobb kezed van!!!"
5. bige (válaszként erre: 4. - Bvirág)
2006. márc. 12. 21:03
:-))))
2006. márc. 12. 20:09

Megosztom veletek én is az elsőt, amit feljegyeztem. Ha jól emlékszem, ekkor még nem volt 3 éves a fiam:


Marcinak a szendvicse mellét szeltem egy pár karika zöld paprikát. Az egyiket a kezébe veszi, mutatja nekem:

- Anya, ha ezt megeszem, akkor fel tudok majd mászni a fára?

Mondom neki, hogy igen, akkor biztosan. Gondolkodik, gondolkodik.

- És hogy fogok lejönni?

3. bige
2006. márc. 10. 20:13

sziasztok! akkor megnyitom a sort.

nekem most 18 a nagyobbik lányom. kiscsoportos óvodás volt, amikor rablóhúst ettek az óvodával valahol. Mikor mentem érte kérdeztem hogy érezte magát, és ő vidáman csacsogott, majd egyszercsak felcsillant a szeme, és azt mondta:


"és képzeld anya ettünk lopott szalonnát":-)))


...mindenesetre a szavak szinonímáját már akkor tudta a gyerek:-)

2. Merci (válaszként erre: 1. - 63efff35c3)
2006. márc. 10. 18:50
Húú, ilyeneket én is szívesen olvasnék!
2006. márc. 10. 14:59
Az én gyermekem még nem beszél, de szívesen olvasnám mások gyerekeinek "aranyköpéseit" :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook