Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyerekszáj 3. fórum

Gyerekszáj 3. (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő cikkhez nyílt: Gyerekszáj 3.

1 2
2010. jún. 2. 10:32
Köszönöm:)
2010. jún. 2. 10:31
Nagyon tetszett. S még jobb, hogy meg is maradnak, mivel leírtad őket. Sajnos, nálam a nagyok aranyköpései elszálltak a múltba. Ma már sajnálom.
2010. jún. 2. 10:18
Nagyon aranyosak! Én nevettem! Alig várom, hogy az én lányom is elkezdjen dumálni!
2010. jún. 2. 10:17
HÁT TUDNAK CIFRÁKAT MONDANI AZ TUTI voltukn egy kovács műhelyben meg néztük hogy patkolják a cocót a 4 éves fiammal : modtam neki hogy mesélje el a tesóknak merre jártunk erre ő csípöre tett kézzel nagy huligánosan be válaszolta hogy : gondolkodik hogy is hívják , nem jutott eszébe a patkó szó , HÁT ÚJJ LÁBAT CSINÁLTAK A COCÓ-nak :)))))))))))))))))))))) fetrengtűnk a nevetéstől
2010. jún. 2. 10:08
Amikor megszületnek a gyerekek nagyon aranyosak és gyönyörködünk bennük. Alig várjuk, hogy kimondják az első szót. Az első szó után követi a második és a legtisztább gyermeki logikával rakják össze a világ dolgait. Bámulatos és csodálatos, hogy milyen tisztán gondolkoznak, amit mi felnőttek egy jó mosollyal jutalmazunk.

Ugrás a teljes cikkre: Gyerekszáj 3.
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook