Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyerekszáj 3. fórum

Gyerekszáj 3. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gyerekszáj 3.

1 2
2010. szept. 24. 10:30

Sziasztok!

Öcsém mondta mikor 3 év körüli volt:

-Olyan fáradt vagyok,mint egy hópihe.

- Miért, milyen fáradt egy hópihe?

Erre válasz helyett kacagott, és elszaladt :)

34. Orsy27
2010. szept. 14. 07:14
Másik gyerekszáj: Sok idő elteltével láttuk nővéreméket, a 3 fia sokat játszott, foglalkozott Hannával, s mikor elváltunk, nem sokkal később telefonált a középső, 6 éves kisfiú, és közölte: Most aztán jól telehannáztuk magunkat! :))
33. Orsy27
2010. szept. 14. 07:12
Nemrég nővéreméknél jártunk, s közöltem, hogy akkor én most elmegyek megszoptatni a kislányomat, Hannát. Erre a legkisebb fia, aki 4 éves, közölte, hogy most Hanna eszik, anyalevet kap. :)))
2010. aug. 31. 18:57
a gyerekeim nézik a spongya bob mesét a kicsi próbálja ki mondani : -----spongya bob kocka nadrág ----, de nem megy neki 3. 4. neki futásra sem erre meg szólal :((((((((( BASSZA MEG NEM BÍROM KI MONDANI :((((((((((((( pff
2010. aug. 21. 00:15

A nővérem ment a kislányával a városba. Elmentek egy fal mellett, ami tele volt (gyönyörű, tehát nem irka-firka) graffity-vel, erre a kislány (2,5 éves) a rajzokat látva megszólalt:


- De összekultúráztak itt mindent!


:D

2010. júl. 5. 10:35

Ezek a gyerekek annyira aranyosak!!:)

Tamianyu írásásán is jót mosolyogtam:)

zsuliett gyerkőce is aranyos a gyufával:)

szegény városi gyerekek nem láttak még tehenet:)))))

2010. jún. 25. 21:40
Múlt hét végén a férjem vett borjúhúst, és szólt Mírának, hogy ha van kedve, segítsen neki elkészíteni. Mikor csjszim meglátta, teljes döbbenettel szólalt meg: Úristen! Ekkora csirkét még sosem láttam!
2010. jún. 25. 20:07

Nem rég voltunk a pen.y -ben vissza szaladtam a pénztártól és szóltam a kicsinek jajj hozok gyufát elfogyott othon !Erre ő : Miért? Tamáska kihúzta az összeset ????

Azt szoktam mondani a gyerekeknek : KIHÚZOD A GYUFÁT :))))))

27. Tamianyu (válaszként erre: 26. - 5e76004fb5)
2010. jún. 21. 23:16

:)))

Hasonló sztorink nekünk is van.

A férjem néha meg szokta hívni az egyik kollégáját hozzánk,vele is csak angolul tudunk kommunikálni.

Amikor mondani akart valamit a lányunk az ismerősről,így járta körbe:"tudjátok,az a bácsi akivel úgy beszélgettek,hogy nem lehet megérteni":)))

Múlt héten meg vettünk elektromos rovar riasztót,amit ki is akart próbálni.Nem jutott eszébe a neve,erre magyarázza,hogy mit akar."Dugjuk be a konnektorba,tudod azt a szúnyog elijesztőt amit vettünk":)))

2010. jún. 21. 15:13

A hétvégén Lili szájából megint elhangzott egy gyönyörűség:

DVD filmet nézet, bekapcsoltam és kimentem a konyhában:

szalad utánam: -Anya, Anya kapcsold oda, ahogy te beszélsz!!

Ugyanis angol nyelven szólt a mese:))))

2010. jún. 9. 22:56
kérdeztem a fiúktól hogy : főzzek madártejet : igeeeeeen oké! KÉSZ !!!!! a kicsi ( Attila 4 éves) kavargatja ..... kavargatja ... néz rám kissé csalódottan DE ANYAAAAAAA EBBE NINCS IS MADÁÁÁÁÁÁL azaz R
24. Tamianyu (válaszként erre: 23. - D4dae951b6)
2010. jún. 4. 22:20
Köszönöm.Igen egy locsi-fecsi,és nem is egy van belőle:-))
23. d4dae951b6 (válaszként erre: 19. - Tamianyu)
2010. jún. 4. 14:41

Tamianyu!

Nagyon édes kislányod van!!

22. mommy
2010. jún. 4. 11:52

Sziasztok!

Egy régi történet, de nálunk "szállóigévé" vált.

A keresztlányom imádta a babákat. Egy alkalommal ült az asztal tetején, kidugta a nyelvét, olyan igyekezettel vágta a barbi babájának a haját.

-Mit csinálsz azzal a babával??

-Hát nem játod, hogy féjfija vágtam???

Addigra már kopasz volt az Istenadta.

2010. jún. 3. 15:20
Olvastad nekik a kisherceget?Tudod,rajzolj nekem egy bárányt...! Végül ott is az "ólban" volt a bárány:)!
2010. jún. 3. 10:51
Megy a kalapácsolás 1000rel a gyerekszobába hozzáteszem játék szerszámokkal ki kiabál nekem a kicsi anyaaaa meg szereltem Tamás repülőjét !szemöldök föl elképzeltam magam elött hogy is nézhet ki most a repcsi hozza boldogan mutatni :) hááát csak egy kicsit le tört ez (A SZÁRNA) de nem baj ,meg van még egy valicsoda más is de az sem kell mert ez mostantól egy tengeralatt járó:///////////////
2010. jún. 2. 21:39

Hát tudnak jókat mondani ezek a gyerekek,évekig elszórakozunk rajtuk.

Nekünk a középsővel vannak friss élményeink,mert Ő van most ebben a korban.

Ez régebben történt,alig múlt másfél éves.Mentünk a mamihoz,persze dugó a városban.Előttem egy nő szerencsétlenkedik az autójával,majdnem belementem.Persze dühös lettem,kikiabálok:"mit csinálsz te majomparádé"

A lányom nekiáll kiabálni az üléséből fenyegetve az kis öklével a nőt,nem tudta kimondani a majomparádét:"maj,maj,majádé néni mitinász???":-))

Maminál a kertben mindig csigázik,és talált egy üres csigaházat.Fut oda hozzánk a teraszra kiabálva:"Anya!Mami nézzétek!Ez a csiga meg nincs itthon":-))Az anyajegy meg azért van rajtunk,mert azt anya tette oda:-))

Ma meg reggel tervezgette a jövőnket,és szépen elmondta nekem mi hogyan lesz amikor nagymama leszek.Amikor majd neki is kiszületik a pocakjából a kisbabája mint anyáéból a Hugi,akkor Ő is a cicókájából fogja szopiztatni.De majd ha el kell mennie,akkor rám bízza,és addig tegyek róla,hogy legyen tej a cicókámba,hogy tudjam én is szopiztatni a babáját:-)))

A mamának pedig elmagyarázta,ha Ő is dédi akar lenni,akkor kell neki venni malacokat meg pipiket,mert minden dédinek vannak ezek az állatok.És persze,hogy vihesse majd a kislányait a disznó vágásra:-)))

2010. jún. 2. 19:00

Ez nagyon aranyos volt!:)


A legjobban nekem a "majom illatú kéz" tetszett:)))

17. nyau82
2010. jún. 2. 16:04

Kislányom ma ezeket mondta:

én:Ma olyan felhős,szürke az ég....

Zsani:Nem baj,majd befestjük!

:O)))))


én:Ne csak az üres kiflit edd!

Zsani:De anya,nincs benne tartósítószer!

:O))))

hogy honnan veszi ezeket?de meg lehet zabizni!!!

2010. jún. 2. 15:36
Nagyon tetszett!! :o)
2010. jún. 2. 14:16

Sziasztok, én mikor oviban voltam gyakorlaton ez volt a legnyagobb:

Jancsi mondott vmi csúnyát. Peti megmondta az óvónéninek. Erre az óvónéni szólt, hogy ne beszéljen csúnyán Jancsi, mert kimossa a száját.

JAncsi: Nem baj, ma még úgy sem mostam fogat! :D:D:D:D

Dőltünk a röhögéstől.:)

2010. jún. 2. 14:08
Ez hatalmas! :) Grat Hozzájuk! :)
2010. jún. 2. 13:15
Nagyon aranyosak lehetnek:)Még sok sok ilyen kellemest élményt velük:)
2010. jún. 2. 12:28
Jajj de édesek!!! :) Tökjó!
2010. jún. 2. 12:05
3 napra (2 éjszakára) elutaztam, 4 éves kisfiam Apával volt itthon. Mikor hazajöttem, azt mondta, hiányztál (így!) Anya, és gondolkoztunk Rád az Apával! A gyereket megettem vacsorára :))
2010. jún. 2. 11:49
Meg kell őket zabálni:)))
2010. jún. 2. 11:48
Sziasztok!A kisfiam tegnap megharagudott ránk,és kijelentette,hogy nekem nem lesz az anyukám,apának pedig nem lesz az apukája....
2010. jún. 2. 11:17

moncsi, ezek az aranyköpések jó kedvre derítettek :)


köszönöm :D

2010. jún. 2. 11:06
A gyerek felmaszik a padlasra.Hat persz hogy leesik.Kerdem tolle mikkor osszeszedtte magat egy kicsit:Lidia mit kerestel a padlason? De anya a cica csinyt kovetett el a padlason
6. cb53e790b2 (válaszként erre: 4. - Pöttike)
2010. jún. 2. 10:40
de hisz emlékszel rá nem ?!!annál szebb emlék nem is kell AZ EMÉLKNÉL oké én is írtam egy darabig de mikor rá jöttek hogy anya ezeked le írja és gyűjti akkor már szinte szándékosan kreálták a hülyeséget nekem fejben sokkaj szebbek maradtak meg mit írva :))))))
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook