Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyerekpszichológus kerestetik... fórum

Gyerekpszichológus kerestetik... (beszélgetős fórum)


10. Kata óvónéni (válaszként erre: 1. - Buzasi1983)
2009. ápr. 4. 14:14

Büntetés?Hmmmm...erre általában csak dacolnak.

-ha nem figyelsz rám,én sem rád...-ez általában beválik,elgondolkodnak rajta.

A másik,hogy le kell ülni szemtől szembe,és elmondani,hogy mit érzel,mit tartol hibájának,és hogy ő mit gondol erről,miért csinálja és így kell megoldást találni-közösen.

2009. ápr. 4. 13:43
amugy en is attol tartok ha most nem talalok ki valamit par ev mulva nagyobb gondjank lesznek e sakkor mar nem tudok ra harni
2009. ápr. 4. 13:41

jo otlet

kiprobalom amugy most jott meg a draga es olvassa mit irtunk rola

7. cicaanya (válaszként erre: 4. - Buzasi1983)
2009. ápr. 4. 13:23
ha rosszat tesz,találd ki hogy váltasa ki a büntijét ;) nekem be vált!! :)
2009. ápr. 4. 13:10
ez kiigazodik minden büntetés nélkül is még ebben a korban késöbb sokkal nehezebb én nem vinném orvoshoz csak megprobálnék egy egy jó dolgot kitalálni uszodát...jégpályát szinházat vagy cirkuszt olyat aminen mindketten örülni tudtok... büntetés helyet probálnék fondorlatosabb lenni...és ezzel sokkal többet lehet megoldani ...mézzel kell legyet fogni nem ecettel... persze mikor jó egy közös program talán megnyilik és igazodik magától is
2009. ápr. 4. 13:04
igen van de csak azert mert suli utan nem tudok erte menni es o jon be az uzletbe villamossal majd 5-6 korul haza en 7korul vagyok otthon.azret irok le mindent pontosan lasd a szituacionkat
2009. ápr. 4. 13:00
en nem tudom mit rontottam el eddig egy szuper lanyom volt most meg egy pszihopata de nem hagyom annyiba mar en is gondolkoztam hogy orvoshoz viszem mert valami nincs rende a uliban ugyan ugy mint eddig semmi gond de otthon rendesen mint egy bolond neki se se eleg jo ha adok neki megtobb kell ha elveszek azt mondja sajnalom tole ha leulunk beszelni azt mondja hogy en nem szeretem mert allandoan veszekszek vele es buntetest kap es valahol igaza van mert szinte minden nap valanin ossze kapunk egy ismerosom azt mondta hogy ra kell neha csapni de en egyszer meguttotem es borzalmas erzes volt en nem osztom az ilyen nevelesi modszert. mar elore varom ma mit fog kitalalni
3. cicaanya (válaszként erre: 1. - Buzasi1983)
2009. ápr. 4. 12:50
amugy miben visszi tulzásba? van telefonja?
2009. ápr. 4. 12:50

:DDDDDDDDDDD ismerős!!

én azt csináltam,hogy semmi jót nem kapot én voltam semleges,és nem virta elviselni a gyerek,ma már bocsánatott kér! ja és lepattintotam,és elöte beszéltük,finom volt ez -az stb...

nem birta sokáig!

na meg lelki beszélgetés vol! szemtől szembe,de kö kemény!

jó tanuló és tudok rá hatni!!


másik elentéte a nevelt fiam,most ot tartunk ,vége! 16 lesz és elég 9évig szenvedtünk vel ugy hogy 9 pszihologust evett mege gyerek,ennyi!!!!!!

senkinek nem jó,teljesen rá mentünk egészségügyileg!!!!

2009. ápr. 4. 12:44
8 eves lanyommal honapok ota nem birok makacs es onfeju lett az eddig bevalt buntetes ( nincs tv net terdeles ) egyszeruen nem hat. hozzatartozik hogy o alapjaraton is nagyon onnallo de mostmar tulzasba viszi a dolgokat mindent egyedul akar csinalni mindenkit kioszt mint egy felnott. ha tudtok kerlek segitsetek mert teljesen tanacstalan vagyok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook