Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyerekprogramok Budapesten fórum

Gyerekprogramok Budapesten (beszélgetős fórum)


8. trapiti (válaszként erre: 6. - MáLnA30)
2012. jún. 21. 12:07

A elevenparkban nem voltam még nyáron, úgyhogy nem tudom, melegben milyen, egyébként viszont nagyon jó.


A vidámparkot tavaly nagyon élvezte a kislányom 3.5 évesen, a honlapon meg lehet nézni, hogy melyik játékok használhatóak 140 cm alatti gyerekkel, elég sok egyébként. Karszalagos rendszer van, tehát annyiszor ültök fel mindenre ahányszor akartok.

7. MáLnA30 (válaszként erre: 3. - 325b42d966)
2012. jún. 21. 11:00
köszi, megnézem a honlapjukat, hátha van rajta bővebb infó :-)
6. MáLnA30 (válaszként erre: 4. - Trapiti)
2012. jún. 21. 10:59

elevenparkot próbáltátok már?


épp a minap olvastam vmelyik fórumon, hogy mostanában nem az igazi, mert nincs megoldva a szellőzés-klimatizálás. tudsz erről valamit?


strandra sem szeretnénk, igaz nem mondtam, de másnap meg indulunk a balcsira, úgyhogy ott majd lesz elég strandolás. remélem :-)


vidámpark már 4 évesen élvezhető? azt tudom, hogy elég drága a jegy, de vajon ki is tudja használni? (mi felnőttek nem vagyunk oda érte...)

2012. jún. 21. 07:39
Vidámpark
2012. jún. 21. 07:39
Elevenpark, strandok
2012. jún. 21. 07:25
millenáris park,csodák palotája
2012. jún. 21. 06:50
jah, júliusban megyünk, úgyhogy pl. gyereksziget máris kiesik...
2012. jún. 21. 06:50

sziasztok!

gyerekeknek való programokat keresek Pesten.


Olyat, ami

- max. fél napot vesz igénybe

- minden gyereknek élvezhető (4-8 évesekkel mennénk, csak fiúk!)

- hétvégén is nyitva van

- nem túl költséges (itt arra gondolok, hogy pl. a családi belépőnk ne legyen azért tízezer körül :-S, vagy a parkolás ne kerüljön ezrekbe)


Vidékről megyünk fel és egy napot töltünk Pesten, olyanokra gondolok itt mint pl. állatkert, tropicarium, de ezekben már voltunk, úgyhogy újakat keresek.


köszi az ötleteket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook