Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyerekorvos Érden fórum

Gyerekorvos Érden (beszélgetős fórum)


2011. okt. 6. 15:36

Nekünk januártól lesz majd aktuális.

Bízzunk benne keveset kell igénybe venni.

November-december közepéig kellene döntenünk.

2011. okt. 6. 15:32

én is igy vagyok vele,hogy ő tudja.Ha kell,akkor kapjon a gyerek.

Tavaly egy rokonnál ez volt,hogy a doki felirta,ők nem adták neki.Annyira betegek lettek,hogy kórház lett a vége.:(

Jó orvos,én megvagyok vele elégedve.Kicsit halk szavú,nagyon kell figyelni,mikor beszél.De ez a legnagyobb hibája!Eddig:)

2011. okt. 6. 15:24

Köszönöm szépen az infót.

Őt ajánlotta a védőnőm is.

Nekem talán fontos az hogy ha tényleg beteg a gyerekem,adjanak antibiotikumot.Sajnos van egy barátnőm,akinek 2 éve betegeskedik a fiacskája és nem akarnak adni neki semmit,antibiotikum ellenes a doki,váltani nem nagyon tud.

2011. okt. 6. 15:14

hű,akkor az nem is tudom melyik területhez tartozik.

Mi Bajcsy Zs. uton járunk orvoshoz,majdnem szemben van a rendelője a Borostyán rendelővel.

Mi itt a Gyönygyössy Eszerhez járunk.Nagyon aranyos,kedves doktornő.Sok tapasztalom nincs vele,mert hála Istennek a gyerekeim nem betegesek.Amikor megyünk,akkor mindig kedves.Ami nekem szimpatikus benne,hogy névről megjegyzett-pedig semmi kirivó eset nem történt!:)-és tud bennünket a mai napig is!

Mondom úgy,hogy ritkán találkozunk!

Ha kell,akkor ad antibiotikumot,de ha nem kell és mással megoldható,kikezelhető,akkor eltekint tőle.

Házhoz is kimegy,azt nem tudom mennyiért.Nekünk akkor jött csak ki,mikor a kisfiam született,és jönnie kellett "babanézőbe":)

3. kimba1 (válaszként erre: 2. - Rencsilany)
2011. okt. 6. 15:02
Postás lakótelep
2. rencsilany (válaszként erre: 1. - Kimba1)
2011. okt. 6. 14:53
érd melyik részén laktok?
2011. okt. 6. 14:47

Segítséget szeretnék kérni.

Gyerekorvost kell választanunk hamarosan...

De nagyon tanácstalan vagyok.

Tudnátok abban segíteni hogy kik válasszunk és írnátok pár mondatot hogy milyen doki.

Milyen a hozzáállása a kiss betegekhez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook