Gyereknek, vagy felnőttnek jobb lenni? A gyerekkor, vagy a felnőttkor a jobb, boldogabb? (kommentben indoklást kérek) szavazás
(erre név nélkül szavazhatsz)
Gyereknek jobb lenni.
98
Felnőttnek jobb lenni.
50
Ezt a szavazást kihagyom!
37
Szavazatok száma: 148 | Kiírta: a4e7cf9021, 2021. okt. 6. 18:29
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
További szavazás ajánlatok:
Melyik embertípust utálod a legjobban? (név nélkül)
120 szavazat
212 szavazat
86 szavazat
Milyen az ideális férfitest 40 éves kor körül? (név nélkül)
142 szavazat
Hol éltek jelenleg? (név nélkül)
170 szavazat
Lecserélnéd a szüleidet? (név nélkül)
139 szavazat
144 szavazat
Mi a legjellemzőbb konfliktuskezelési stratégiád? (név nélkül)
140 szavazat
Az élet egy mókuskerék? (név nélkül)
114 szavazat
Te kinek akarsz megfelelni? (név nélkül)
163 szavazat
110 szavazat
173 szavazat
174 szavazat
105 szavazat
Mi a nemi orientációd? (név nélkül)
148 szavazat
200 szavazat
103 szavazat
161 szavazat
129 szavazat
Ha lenne időgéped, mire használnád? (név nélkül)
162 szavazat
163 szavazat
127 szavazat
105 szavazat
152 szavazat
További szavazások (38.450 db)