Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyerekmodell!? fórum

Gyerekmodell!? (beszélgetős fórum)


29. édesmandula (válaszként erre: 27. - Hanata)
2009. máj. 8. 08:50
:)
28. correct (válaszként erre: 26. - Tücsimücsi)
2009. máj. 7. 22:30
:D
27. Hanata
2009. máj. 7. 21:54
Mindenkinek mások az elképzelései az életről, a világról. Szerencsére mindenki a maga sorsa kovácsa!
26. tücsimücsi (válaszként erre: 24. - Correct)
2009. máj. 5. 21:33
:))))
2009. máj. 5. 21:31

Ha sokkolódni akartok mit művelnek a kislányokból egy gyerekszépség versenyen:

[link]

24. correct (válaszként erre: 22. - Tücsimücsi)
2009. máj. 5. 21:29

Szerintem, Erikám, hagyjuk :)) :D

Puszika!

23. Hanata (válaszként erre: 22. - Tücsimücsi)
2009. máj. 5. 20:34
A lényeg benne van, a ti érzéseitek szerint! Azt hiszem, kicsit komoly indulatokat váltott ki a fórum, sok az ellenségeskedés, a konkrét kifutóra ráncigálást, koreografálást é is elítélem, még csak a pénzért való fotóztatást is. Én fizetek azért, hogy a fiamról készítsenek pár jó minőségű képet, és utána az én döntésem szerint kiállíthatják a legjobbat. Nincs fizetés, nincs semmi exrta, nem a gyerekeből, hanem érte élek!
22. tücsimücsi (válaszként erre: 21. - Correct)
2009. máj. 5. 16:22
Egyetértek, a Te hozzászólásoddal le is lehet zárni a témát, mert benne van a lényeg.:))
2009. máj. 5. 14:41

Vajon mi alapján gondolhatja valaki, hogy a picike pöttöm gyermekéből modell legyen? A gyermek kinézete, vagy a hozzáállása alapján? Szinte minden kisgyermek ilyen, szeret a középpontban lenni, mosolyogni és tetszelegni; ha egészségesen van nevelve. De sokan többet képzelnek bele feleslegesen, no meg, egy pöttömke ugyan, hogy dönthetne alig pár évesen...? Inkább le kellene vinni a játszótérre, hadd élvezzék az életük elejét addig, amíg lehet, mert utána jön az ÉLET :)

Én is elvihetném az enyémet ilyenekre, mert tényleg gyönyörű, csinos, de eszem ágában eddig meg sem fordult, hogy tönkretegyem. Inkább az okosságát, ügyességét és értelmességét emelném ki, hogy tanuljon majd, és táncoljon esetleg, bármi, csak ne az, ami a modellséggel jár. Azt sem érdemes feledni, hogy minden szülő a sajátját tekinti a legszebbnek a világon! És persze már reflexből megy mindenkitől, hogy jajj de szép ez a gyerek, de a következőre is ezt mondják...Az a lényeg, hogy a szülőknek tökéletes legyen, de nem lenne szabad senkinek erre alapoznia a kicsije gyerekkorát és ezáltal nagy hatással lennie az egész személyiségfejlődésére. Szerintem egy gyermekből sokkal többet is ki lehet hozni, mint önmagunk döntéséből kifolyólag rendszeresen kameráztatni ;)

Mindenki puszilja meg a gyermekét, amint legközelebb találkozik Vele :)

20. Hanata (válaszként erre: 18. - Édesmandula)
2009. máj. 2. 17:02
Egyetértek veled, az én kisfiam nagyon szereti, ha ő lehet a központban! Voltunk már fotókat csináltatni fényképésznél, ebből 2-3-at felraktam az adatlapomra sem, ott sem volt semmi baja azzal, hogy oda kellett állnia, és ott kellett maradnia!
2009. máj. 2. 11:34

Mint anya, én úgy gondolom, hogy egy pici gyereknek semmi keresnivalója a modellvilágban, elvenni a gyerekkorát, mert akárhogy is, ebből csak az sülhet ki. sztem ha később felnőtt fejjel, szabad akarattal, elhatározással azt szeretné csinálni, és meglesznek az adottságai, hát menjen, csinálja. De ne egy szülő akarjon egy pici gyermekből modellt csinálni.


Sok szép gyermek van a világon, de had maradjanak gyerekek addig, amíg lehet, ne kelljen őket már ilyen korán szembesíteni ezzel a mocskos világgal.

18. édesmandula (válaszként erre: 13. - Megryan)
2009. máj. 2. 10:32

kivéve ha kisfiú létére is imád öltözni, szereti ha a haját igazgatják és egyáltalán exhibicionista :DDD és élvezi, hogy mindenki vele foglalkozik :) meg minden olyan más, mint amúgy lenni szokott :)

az ilyen típusú gyereknek játék a fotózás, az öltözés, a pózolás :D élvezi ha grimaszolhat, ha tetszik a felnőtteknek a bohóckodás :)

olyat is láttam fotózáson, aki 5-6 éves volt, és egyszerűen nem jött be a fotózásra, mert annyira megrettent. végül a fiam rágatta be :D együtt labdáztak, fociztak, így lett pár fotó a kissrácról spontán :)

az enyém élvezi ha körülötte forog a világ azt meg még jobban ha motiválhat vagy szórakoztathat másokat :D

17. Hanata (válaszként erre: 16. - 5e48d37001)
2009. máj. 2. 10:09
Ne haragudj, ha megsértettelek, nem volt szándékos! Azt hiszem, egy kicsit ez is a modell kategóriába tartozik, bár, igazad van, ez csak nézőpont kérdése! Örülök, hogy sikretek volt, remélem nekünk is lesz vele!
16. 5e48d37001 (válaszként erre: 15. - Hanata)
2009. máj. 2. 03:45

Szia!

Hát ezt a kérdést nem tudom miért nekem írtad,mert ÉN biztattalak,hogy nyugodtan vidd el a 2 éves gyerkőcöd a fotózásra.Akinek van babócája az pontosan tudja ,hogy ebből Ők még mit sem vesznek le,hiszen nem nagyon vágják mi is történik velük.

Amúgy Én is tettem fel a fotókat 3x is babafotópályázatokra a lányomról.1x nyertünk azzal a képpel ,amit 1 éves korában fényképésszel csináltunk.Most a babavilág baba-mamás pályázatán 2. helyen végeztünk egy mobil telefonnal készített képpel,igaz egy kicsit megszerkesztettük.Tuti nem hatott ki a személyiségére károsan,azt sem tudta mitől ugrálok ilyen boldogan mikor megláttam a tv-be a fotónkat:)

Úgyhogy bátran töltsd fel a képeket a kicsidről,vagy küldd be a pályázatra:)


De a topik kérdése amit ki írtál az gyermekmodell.Szerintem erre reagáltak sokan,amivel részben egyet is értek,nem kis gyereknek való ez a világ.Nem csináltatnék Én sem az enyémből koravén kis embert.

15. Hanata (válaszként erre: 9. - 5e48d37001)
2009. máj. 1. 21:30
Egyenlőre csak egy fotózásról van szó, és egy gyermekfotó pályázatról, semmi bemutató, vagy hasonlók. Ennyire elítélendő, hogy fizetek azért, hogy egy fotós pár jó képet csináljon a gyerekemről? És ha van hozzá szép arca, akkor kitegyék a képét valahova?
14. Hanata (válaszként erre: 12. - Tücsimücsi)
2009. máj. 1. 21:28
Először is fontonak tartom, hogy nem megélni szeretnék a gyerekemből, nem hajtani szeretném egy világba, csupán arról szól a történet, hogy kipróbáljuk ezt az utat is, és azt hiszem, ez a világ inkább most mutassa meg a méregfogait, mint majd 14-15 éves korban, mert most még maximum engem bánt. De ha akkor is meg akarja próbálni, el tudom neki mondani, hogy ezeket a pofonokat valaki talán neki szánta egyszer, csak akkor még nem fájt.
2009. máj. 1. 21:24
egészen más, hogy élvezi egy kétéves, amikor a családi ünnepségen fotózgatják, mint amikor hivatalosan 8 féle ruhában, mosoly, üljél, álljál és így tovább... az már fölös macera, nem való szerintem 2 évesnek.
12. tücsimücsi (válaszként erre: 11. - 1e8f358d6a)
2009. máj. 1. 11:01
Csakhogy sajnos némely szülő pont a gyerekből akar megélni, láttunk mostanában ere példákat nem feltétlen a modellkedés területén. Hahó Mindenki! Akinek nem inge ne vegye magára.
2009. máj. 1. 10:42

Szia!


Nekem az a véleményem, hogy ha idősebb korában ő maga érez majd kedvet a modellkedéshez, és még mindig meglesznek a külső adottságai hozzá, akkor majd hadd döntse el ő, mit szeretne.

Nem kell elvenni a gyerekkorát. Ráér még ő pénzt keresni.

10. tücsimücsi (válaszként erre: 8. - Lilura)
2009. máj. 1. 10:40
Ez így van.
2009. máj. 1. 10:03

Szia!

2 éves gyerkőc még annyira pici,hogy nem nagyon veszi az adást mi is történik körülötte.Max. annyit érzékel belőle,hogy van egy bácsi vagy néni aki kattogtatja a fényképező gépet,és anyuék meg probálnak lekötni ,hogy ne mozogjak:)

Szóval még nem hat ki károsan a személyiségére.

Nyugodtan vidd el,ha élvezni is fogja miért ne?!

Az más kérdés,ha már idősebb egy gyermek egy 4 éves gyerkőcöt tuti nem vinnék modellkedni.

8. lilura (válaszként erre: 6. - Tücsimücsi)
2009. máj. 1. 10:03

Az ilyen iwiw-es megkereséseknek csupán a pénzlehúzás az alapjuk. menjetek el a válogatásra, ott persze beválogatnak, ok de már csak csinálni kellene pár képet, ami ugye nem olcsó, de hát ha már "beválogatták"...

Egyébként nézzetek körül külföldön, pl Amerikában, ott a 6-7 éves kislányok műfogakkal-mert ugye az szebben mutat, mint a pici tejfog-full sminkben riszálják magukat...a szülők meg csodálkoznak, hogy miért kell felnőttként pszichológushoz járatni a gyereket...

1-2 fotózás még beleférne, de a legtöbb emberrel elszalad a ló, és saját álmának beteljesülését látja a gyermekében...

2009. máj. 1. 10:00

ha megbízható az ügynökség, elviheted.

saját bankszámla, oda kaphatja majd a kis "fizetését" :)

bizonyos kor alatt szerintem simán lehet őket vinni, én is szoktam az enyémet. vannak kamu ügynökségek, könnyű megkülönböztetni őket a profiktól. ha nem bízol az ügynökben, kérj referenciamunkákat. mindenbe bele kell egyezned, mihez használják fel a fotót...stb.

néha csinálnak portfóliót persze pénzért, ezt neked kell eldöntened, hogy vállalod-e a költségeket a további munkák reményében.

Nem csak fotózáshoz, filmezéshez, reklámfilmekhez is keresik a gyerekeket, ott a nyuszómuszó reklám pl...

Ha úgy gondolod menj, vidd el, de mindig mérlegelj és olvasd át az adatlapot/szerződést alaposan.

2009. máj. 1. 09:50

Én nem engedném a gyerekeimet ilyenre, pedig a lányom is kapott ajánlatot, az iwiw oldalára írt neki egy csaj, hogy valami ügynökség jön a városunkban és a megadott időpontra vigyem el a gyereket. Eszem ágában sem volt.

Erről a világról megvan a véleményem.

Én nem fogok semmit rájuk erőltetni, de azt nagyon szeretném, ha mindketten sportolnának akár versenyszerűen is. Ha nem lesz hozzá kedvük, annyi....de hátha...

2009. máj. 1. 09:23
szia,addig amig nem kényszer a dolog és élvezi addig meg lehet probálni,de mindenki magának dönti el.
2009. máj. 1. 09:04
Én tuti nem vinném el!
3. levendula75 (válaszként erre: 1. - Hanata)
2009. máj. 1. 08:49
Nézd meg a modellek életútját - nem túl sok pozitív példát láttam! Lehet, hogy nem lenne folyatatása, de az is lehet, hogy bekerülne egy olyan világba, amiből aztán nincs kiszállás, csak lefelé vezet az út.
2009. máj. 1. 08:49
Én nem vinném.
2009. máj. 1. 08:46
Kisfiam két éves, szép, és formás gyerek, nem csak szerintem. Egy fotós azt mondta, mindenképpen próbáljuk meg, hogy fotóztatjuk, amit egyébként is imád! Szerintetek?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook