Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyerekkori lelki sérülések fórum

Gyerekkori lelki sérülések (beszélgetős fórum)


1 2 3
2007. máj. 9. 02:09
Engem gyerekkoromban egy rokon szexuálisan molesztált. E legroszabb az egészben, hogy elmondtam a szüleimnek és gyakorlatilag nem érdekelte őket. Illetve cikinek érezték szerintem, hogy a "kedves rokont" meggyanúsítsák, kérdőre vonják. Szerintem nincs különösebb hatása a jelenlegi életemre, bár azért ma is összeszorul a gyomrom, ha rá gondolok :(
7. MARIMAMA (válaszként erre: 5. - Alazat)
2007. máj. 9. 01:59
MA MÁR NEM MONDANÁM HOGY HATNA RÁM-HACSAK ANNYIT NEM HOGY FÉLEK MINDEN UJJBA BELEFOGNI-MÁRMINT TANULÁSBA,INKÁBB MINDENT ÖNERŐMBŐL MEGTANULOK,A SZÁMITÓGÉPEZÉST IS ÖN ERŐBŐL TANULTAM ,MEG A VARRÁST ÉS SOKÁIG TÉTOVÁZTAM A KRESSZT (VEZETÉST)IS TANULNI,MÉG MÁIG SEM TETTEM LE .FÉLEK TANULÁST KEZDENI,TARTOK TŐLLE HOGY HA NEM JÓ VALAMI NEM IS TUDOM MI LESSZ" INKÁBB MARADOK AZ AUTÓDIDAKTA"EL LESEM AMI ENGEMÉRDEKEL ÉS MEGTANULOM MAGAMTÓL.
6. f124753f33 (válaszként erre: 3. - Frekvencica)
2007. máj. 8. 14:33
Figy, engem az érdekelne, hogy soha nem tudtál erről velük beszélni mi az oka ennek, vagy elmondani, hogy ez neked mennyire rosszul esik? Hány év korkülönbség van köztetek a testvéreddel különben?
5. alazat (válaszként erre: 2. - MARIMAMA)
2007. máj. 8. 14:24
és eltudnád mondani, hogy ma ez hogyan hat rád? vagy egyáltalán hat valami modón?
4. alazat (válaszként erre: 3. - Frekvencica)
2007. máj. 8. 14:22
nagyon köszönöm, hogy ezt leírtad.Tanúságot tettem tegnap a Mária rádió hallgatói számára Hétfő 15.30 vagy szombaton 11.30 kor lesz hallható a romániai idő szerint.Erről is beszéltem.Itt a netten is meglehet hallgatni. ha jól tudom www.mariaradio.ro
3. frekvencica (válaszként erre: 1. - Alazat)
2007. máj. 4. 06:32

Sajnos nekem is van. Óriási családi botrány van belőle, mert kb. félévvel ezelőtt előhozakodtam vele, hogy most már aztán elég. A fő ok: a szüleim mindig is megkülönböztettek a testvéremtől - természetesen nem én voltam a favorit... Hiába csináltam bármit, az csak rossz lehetett, és a testvérem volt maga a tökély. Sőt, most, hogy gyerekeim vannak sem állok meg a szüleim előtt, hiába értem el minden anyagi javat önerőből (lakás, autó, jó állás, hi-tech cuccok), hiába vagyok már én is szülő, hiába a két diploma a két nyelvvizsga, érzelmekből csak a negatívat kapom a mai napig :-(


Szerencsére van egy szerető férjem, és két gyönyörű, szeretnivaló gyermekem. Én biztos nem fogom ezt a hibát elkövetni a gyerekeimmel szemben, annyit szenvedtem már emiatt a hátrányos megkülönböztetés miatt, senkinek nem kívánom.

2007. máj. 4. 00:51
IGEN SAJNOS AZ ISKOLÁBAN KEZDŐDÖTT,AMIKOR A TANITÓ NŐ MINDIG LEHURROGOTT HA VALAMIÉRT JELENTKEZTEM,ÉS HA NEM JÓ VOLT SZÁMÁRA A VÁLASZ ELKÖNYVELTE HOGY TE GYEREKEM HÜLYE VAGY MERT UGY SEM TUDOD.ÉS EZ A TANITÓ NÉNI ÚGY BELEVERTE A FEJEMET A TÁBLÁBA MERT NEM ÉRTETEM A TÖRTEKET,HOGY SIRÓGÖRCSÖT KAPTAM ÉS NEM MERTEM AZ Ő ÓRÁJÁRA BEMENNI EZ NÁTHÁZI JUDIT NÉNI VOLT,UTÁNNA NYUGDIJJAZTÁK IS IDEG KIMERÜLÉSE VOLT .HÁT MIT MONDJAK EL KÜLDHETTÉK VOLNA MÁR KORÁBBAN IS !!EZ NEM CSAK VELEM TÖRTÉNT MEG ,-SAJNA.
2007. ápr. 26. 17:17

Sziasztok!

Szeretnétek-e megosztani egy lelki sérülést amit gyerekkorodban kaptál, és ami a mai napig kihat életedre?Amit eddig nem mertél senkinek kimondani........

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook