Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyerekkel kocsmázni fórum

Gyerekkel kocsmázni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
107. fanny30
2010. márc. 9. 21:08
én mostanában láttam sajnos olyat,hogy a 2 éves kislányt vitte magával az anyuka meg a nagymama(!)a kocsmába és szerencsétlen hajnalig ott volt velük!!!!!!hozzáteszem anyuka pár keresés céljából ment mulatozni!szörnyű ez!!!és még képes volt kitenni iwiwre a képeket amin a kislány a cigifüstbe hol az egyik hol a másik ember ölébe ücsörög!borzalom ez
106. tibike
2010. jan. 4. 23:15
tökéletesen 50%-os a vélemény-megoszlás: vigyük a gyereket kocsmába(persze módjával és határokon belül) illetve abszolút ne vigyük.
105. tibike
2009. ápr. 13. 02:25
Ez a kocsma igazából egy kétszintes,(alul fagyizó) az emeleten pedig kettéosztott, szeparált kávéház és süti((dohányozni tilos)), mellette pedig söröző, és légkondícionált, tehát semmi füst és egyebek, nagyon kultúrált, és drága hely, csakhát ha van puncs, meg mazsola, akkor van rum is, értitek: minden,ami élvezhető. A minap újra ellátogattam a kislányommal erre az ominózus helyre, persze csak fagyiztunk, és azt hiszem, aki annak idején okozta ezt a kellemetlenséget nekem, azóta kirúgták a viselkedése miatt.
2009. márc. 10. 11:52
Nem lehet elég korán elkezdeni:))
2008. aug. 29. 14:21

Olyan mint állatkertbe vinni!

Otthon úgy se lát olyan élőlényeket:)

102. Wendy87 (válaszként erre: 100. - Dus)
2008. aug. 29. 14:18

Szerintem nem olvastad el, hogy miről is van szó pontosan. Én visszaolvastam, és arról volt szó, hogy egy apuka a 8 éves lányával egy cukrászdában volt, ahol nem szolgálátk ki mégegy sörrel az apukát, merthogy ott a gyerek.

Amúgy a gyerekemet én se vinném be füstös kocsmába, viszont olyan már előfordult, hogy találkoztam egy ismerősömmel, és megálltunk egy kocsma (nem cukrászda, nem étterem, KOCSMA) kerthelységében, leültünk és ittunk egy-egy pohár sört. Akkor én most gyerekkel kocsmáztam? Egy felnőtt ember minden további nélkül megihat egy sört, hacsak nem vezet autót (márpedig nekem még josim sincs, nemhogy kocsim). Nem tudom miért kell az ilyenből manapság akkora ügyet csinálni. Amikor én ovis voltam, volt, hogy apukám a legputribb kocsmába vitt be, mert semmi más nem volt a környéken, én meg nyafogtam, hogy szomjas vagyok és pisilni kell. Kaptam egy jaffát, apukám meg megivott egy fröccsöt, naés? Akkoriban ezt még nem tarotta senki olyan borzalmas dolognak. Ma miért?

2007. okt. 29. 19:07

Mostmar komolyam eldobom az agyam.

Persze igyatok terhesseg alatt, utana is, cigizzetek, a gyereket is minel elobb szoktassatok ra, hogy legyen kivel kocsmazni, aztan remelhetoleg 16 evesen majd o is teherbe esik, hogy ezt az eletvitelt minel elobb atadhassa egy uj embernek.


(Az ilyen temak miatt: dohanyzas terhesseg alatt, alkohol fogyasztas terhesseg alatt, mit gondoltok arrol ha egy lany 16evesen terhes stb.)

100. dus
2007. okt. 29. 18:27

Jó Isten! Gyereket kocsmába, füstbe vinni??????!!!!!

Az az anya sem normális!

Kivéve, ha ott dolgozik és nincs kire hagyni a gyereket! De azt sem tartom helyesnek!!! A kocsma nem gyereknek való, legyen az akármekkora!

Én nem vinném be, az biztos!!!!!!!

2007. aug. 10. 18:16
Az a légkör ami ott van egyáltalán nem való a gyereknek, a cigifüst meg pláne! Még egy presszó is más, ahol kultúrált emberek vannak és nem olyanok akik matt részegek és világukat nem tudják. Keresztfiam 6 hónapos volt amikor a barátnőmmel bementünk egy presszóba egy üdítőre.Csak néhény ember volt akik szintén csak üdítőt ittak és nem cigiztek. Ennek 10 éve, akkor más volt még minden.
98. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 97. - 5464505f6a)
2007. júl. 20. 07:38
alapból a kocsmával nincs bajom,apa is jár időnként a gyerekkori haverokkal,de nem atomrészegre inni magát.egy kis sörözés belefér szerintem,vagy ki mit szeret.volt hogy dolztak az udvaron a melegbe és átugrott,ment vele a gyerkőc is,ittak egy üdítőt,5 perc mulva jöttek.tehát ez mindíg az adott helyzettől függ,de amiket mostanában egy másik helyen láttam ahol doliztam az sok....csak sajna ott általános
97. 5464505f6a (válaszként erre: 94. - 17fe240d44)
2007. júl. 19. 21:44

Igen,van még sok más szebb dolog,de azért az túlzás,hogy soha be se tegyük a lábunkat kocsmába.Attól még nem leszel lepukkant alkesz.Én is járok néha,de nem szoktam inni,hisz nem csak azért lehet oda menni.

Ennyi erővel minek nézel tv-t,minek játszol szgépen stb..:)

2007. júl. 19. 21:28
Fúj, ez borzalmas.
2007. júl. 19. 20:14
Igen,az eredeti téma nem arról szól amit a cím sugall,de sok sok példát láttam erre mostanában és "megcsömörlöttem tőle"pl mikor a gyerek 1 éves születésnapját ott ünneplik meg és a 6 hós terhes nagymamam vedel a 6 hós terhes lányával együtt,a játékgépröl nem beszélve,van mikor az ott tartózkodók 80%a kiskorú,sok a picigyerek ez nagyon gáz...
2007. júl. 19. 17:05
Sem gyerekkel, sem gyerek nélkül ne kocsmázzunk. Nem igaz, hogy civilizált embernek az igénye csak addig terjed, hogy elmegy a kocsmába jól berugni.Annyi szép, érdekes dolog van a világban amivel lehet és érdemes foglalkozni. Meg kell őket keresni.
2007. máj. 14. 08:50
PFU ettol idegbajt kapok,a gyerek nem oda valo,meg minek kell egy apa bevigye egy fustos budos kocsmaba a sajat gyereket,ha annyira akar inni menjen egyedul,vagy igya meg otthon
92. 4c35511f0b (válaszként erre: 76. - Tibike)
2007. máj. 10. 01:26
HA beír valaki a vásárlók könyvébe, KÖTELEZŐ reagálniuk rá, különben megbüntetik őket, úgyh nyugodtan vedd át.
91. 80ASIQ (válaszként erre: 90. - Tibike)
2007. máj. 9. 23:21

Jól el tudsz lenni ezzel a témával! Aggódom érted! Már el kellett volna rég felejteni!

Nehogy megharagudj! :)

90. tibike (válaszként erre: 89. - 0b099f6590)
2007. máj. 9. 22:53

Jó.

Legközelebb majd így teszek.

Esküszöm!

89. 0b099f6590 (válaszként erre: 87. - Tibike)
2007. máj. 9. 10:09

Senki nem azt mondta, hogy alkoholizálsz!

Csak a módját, ahogy leguritottad ott a sört, a gyermek előtt, mellett.

Ha szomjas vagy igyál megy egy sört, de nem hiszem hogy a koktél után még 3 sör a szomjadat oltotta volna.

Ennyi.

2007. máj. 9. 09:58
A gyereket ne vigyük a kocsmába.Ronda dolognak tartom,hogy egy szülő már kiskorában ilyen példát motasson gyermekének.
87. tibike
2007. máj. 8. 23:35

Csak úgy, említésképpen:


Az elmúlt egy hónapban -az eset óta,- kb 4 sört ittam meg. Azt sem egyszerre. Ráadásul a hűtőmben van ápr. 14.-e óta fél liter pálinka, 1 ü bor. És egy hete + még másfél liter bor.

2007. máj. 8. 11:17

Azt hiszem az én véleményem teljesen eltér a tiétektől.

Ugy gondolom nem az a probléma, hogy bementél a gyerekkel a persszóba és amig a gyerek evett sütetményt, te leguritottál egy sört.

Szerintem abban semmi elitélendő nincs, ha valaki melegben, szomjasan megiszik egy sört, mig a gyereke édességet eszik.

Szerintem az a probléma, hogy nem egy sör volt ott.

Ha szomjas vagy, igyál, de gondolom a koktél után még két sör nem szomjuság oltására volt jó.

Ugyanezt gondolom arról, hogy a gyerek egymás után, x mennyiségü édességet tolt le.

85. 0c97fbb607 (válaszként erre: 84. - Tibike)
2007. máj. 8. 10:58
Meg is érdemelte!Rendezgesse a saját kis életét,és ne szóljon bele a másikéba!
84. tibike
2007. máj. 8. 10:18

Nos. Finoman bocsánatot kértek levélben,és óvatosan kibújtak a felelősség alól is. Tehát nem írtak semmit. Mellesleg felkínálták a lehetőséget, hogy fordulhatok jegyzőhöz, meg valami békéltető testülethez, de hát ilyen szinten persze én sem találom súlyosnak az esetet.

Szóval, részemről megbocsájtva, a téma lezárva.

(Persze ezzel biztos jól alátettem a pincérnőnek.)

83. Rika1 (válaszként erre: 81. - Tibike)
2007. máj. 7. 13:18
Privi:)
2007. máj. 7. 12:50

Tibike!Olvasd el nyugodtan a levelet, amit küldtek!Valószínüleg csak egy határozat ,hogy vették az adást!Ezen felül ,mindíg a "vendégnek van igaza":D)

Az sem érdekes ,hogy utaltál e itt a helyre vagy sem,semmi köze hozzá semmilyen hatóságnak!Nem rágalmaztál,tiportál a becsületébe senkinek,egyszerűen csak,leírtad a tapasztalataidat.

81. tibike (válaszként erre: 80. - Rika1)
2007. máj. 7. 11:32
Valóban nem kocsma. És tényleg tuti hely, kb. 100-szor voltam ott, elég nagy időközökkel, a személyzet folyamatosan változott, és soha semmi problémám nem volt a kiszolgálással. Hát, most az egyszer belefutottam.
80. Rika1
2007. máj. 7. 04:13
Na sziasztok!Most olvastam vissza,hogy tibike saját maga írta ki a topik első részébe,hogy hol járt.Szerintem ahol volt,ott nyugodtan lehet elfogyasztani ilyen jellegű italokat,mert tuti hely.Az nem is kocsma.:)vagy tévedek? Régen jártam ott:)
79. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 78. - Tibike)
2007. máj. 7. 03:13
Ja ertem, szoval irtal a panaszkonyvbe. Meg mindig azt tanacsolnam, hogy toroltesd azokat a hozzaszolasaidat itt, amelyekben utaltal rajuk.
78. tibike (válaszként erre: 77. - 1a50c86bb0)
2007. máj. 7. 02:57

anélkül a vásárlók könyvébe való beírás érvénytelen. majd reggel kiderül.

de most ahogy visszaolvastam, valaki meg kimondottan emiatt akar odamenni, mert felsoroltam jónéhány finomságot.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook