Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyerekes anyukák, akik beléptek a Nu Skin-ba fórum

Gyerekes anyukák, akik beléptek a Nu Skin-ba (beszélgetős fórum)

2009. dec. 22. 16:10

Sziasztok lányok!

Az én sztorim szerintem pontosan az amire kíváncsiak vagytok ebben a topikban. Ugyan nekem nincs gyermekem, de a szűk családi körben 4 gyermek van, akikre (különböző okok miatt) rengeteget kell felügyelnem. Emellett most végzem a főiskolát (Bgf -külker) és mivel ehhez a vállalkozáshoz szükségem volt egy minimális (nekem nem is olyan minimálisnak számító) befektetésre, ezért a Nu Skin mellett volt egy másik munkám is, ami egy alkalmazotti (asszisztensi) munka volt, hát mondanom sem kell, hogy ott is eléggé szorították a nem létező tökömet. A Nu Skin, eleinte mellékállás volt számomra, nincs főnök , senki sem hajt, abszolút te döntöd el, hogy mikor és mennyit foglalkozol vele, és mennyi időd van rá. Ám amikor azt kezdtem el észrevenni, hogy a képzéseken (amik hozzátartoznak az üzlethez) tényleg rengeteget tanulok emberi kapcsolatokról és üzletről, és nagyon komolyan kezdtem venni a dolgot, tényleg megláttam az első eredményeket, amik még akkor elhanyagolhatónak számítottak, ám nekem sokat jelentettek. Ezután egy fokozatos, növekvő tendencia állt be az üzletben, és láttam, hogy valóban van eredmény. Ezt az követte, hogy a tökszorongató állásomat felmondtam és elkezdtem teljes időben a Nu skin üzletemet építeni. Most karácsonyra már egész más szemszögből nézem a dolgokat. vezetőnek érzem magam és nem beosztottnak, és a jutalékom is jóval több, mint amiről valaha álmodni mertem volna. és ez még a történetem legeleje, mivel még csak 8 hónapja kezdtem az üzletet. Nem akarok elfogult lenni, nem mindenki ilyen sikeres, de úgy veszem észre, hogy azok mindegyike sikeres, aki dolgozik és részt vesz a képzéseken. Ez az én sztorim. 20 éves vagyok, előttem az élet, nem a Nu skin lesz a karrierem csúcsa, de megélhetésnek nagyon jó, nagyon optimista és nyugodt vagyok ezzel kapcsolatban. A cég folyamatosan újít és újít és egyre kényelmesebbé teszi a rendszert az üzletépítők számára. Nem kell elveszteni az eszed és a személyiséged attól, hogy egy ilyen jellegű üzletet folytatsz. A mai világban minden esélyt ki kell aknázni, hátha valami nagyon be jön! De ez az én véleményem. Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt szeretnék kívánni és legyetek önmagatok! Puszi

2009. nov. 1. 10:03

sziasztok!


ismerem ezeket a termékeket, nagyon jook!!! Ezeknek a termékeknek köszönhetem a kislányom! :)

nem kereskedek vele, de mindenkinek csak ajánlani tudom!

4. 1c4f1f6e5a (válaszként erre: 3. - Vikasz)
2009. okt. 31. 11:30
Na pont ezt akartam kérdezni én is?
2009. okt. 31. 11:17
Mi ez a Nu skin? még nem hallottam róla.
2. zuzz
2009. okt. 31. 10:57
Na ez is jól kezdődik, már a címet is elírtam.Lehet így valaki sikeres:-)))))))
1. zuzz
2009. okt. 31. 10:55

Arról szeretnék konkrét tanácsokat kapni hogyan csináljátok?

Hogyan oldjátok meg az üzlet építést a gyerkők mellett. Mennyire vagytok sikeresek stb.

De leginkább a HOGYAN

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook