Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyerekeknél hogyan kell kiszámolni a síléc hosszát? fórum

Gyerekeknél hogyan kell kiszámolni a síléc hosszát? (tudásbázis kérdés)

2011. nov. 24. 18:22

Koszi mindenkinek!

Tenyleg jobb berelni inkabb. Ez valahoy nem jutott eszembe... :-)

2011. nov. 24. 15:44
Na, látom, szakdolgozat totál mást írt. Húúú... lehet, hogy én emlékszem rosszul...
2011. nov. 24. 15:39

Szia, az én gyerekeim 4 évesen kezdtek síelni. Ha jól emlékszem, a kölcsönzőben úgy mérték hozzájuk a sít, hogy a felemelt kezükön az ujjuk hegyéig érjen és síbakancsosat adtak. Venni nem igazán éri meg, mert a következő szezonra már teljesen más méret kell. Különösen bakancsból..

De azt nem tudom, ez minden korosztályra vonatkozik-e, nem vagyok túl tapasztalt, ui. én is velük együtt kezdtem síelni :)

2011. nov. 24. 15:36
A gyerek álláig kell kb érnie a lécnek. És mindenképpen a rendes síbakancsot ajánlom, az fogja jól a lábát. Érdemes va..rán vagy síbörzén szétnézni.
2011. nov. 24. 15:31
Mi mindig béreljük, és ott rá állítják a lábra. szerintem nem is érdemes addig venni, amíg az ember nő, olyan drága. Bár mindenki maga dönti el, ha hónapokig síeltek akkor lehet megéri :)
3. cooltim (válaszként erre: 2. - 3f54929e3a)
2011. nov. 24. 15:25

Szia. Koszi!

Csak gondoltam, itt vannak tapasztalt Szulok, akiknek a Gyerkoce siel. :-)

2. 3f54929e3a (válaszként erre: 1. - Cooltim)
2011. nov. 24. 15:19

Silecet biztosan csak szakboltban tudsz venni es szerintem ott biztosan tudnak segiteni neked. Söt jobb ha az ott levöt kerdezek szerintem :D


Sok szerencset!

2011. nov. 24. 15:17

Gyermekeknel hogyan kell kiszamolni, hogy milyen hosszu silecre allitsam? Ha Ő 90 cm magas, akkor mekkora lecet vegyek neki? Es milyet? Olyat, amit a rendes cipohoz lehet satolni, vagy rendes sibakancsos verziot?

A valaszokat elore is koszonom! Udv!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook