Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyerekeink fórum

Gyerekeink (beszélgetős fórum)


6. Kata óvónéni (válaszként erre: 3. - Javorne0727)
2009. jún. 11. 22:06
Szívesen,máskor is.Igaz sajátom még nincs ,de mégis csak tapasztalat,mert 27 kicsivel vagyok nap mint nap:)
5. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Javorne0727)
2009. jún. 11. 22:05
Fordított pszichológiával próbálkoztál már?:)
2009. jún. 11. 22:05
És ha pl kérsz tőle valamit,pl hogy pakolja el a játékot ,amit elővett,mindig ragaszkodj hozzá,hogy megcsinálja a feladatot.Ha ott is hagyja,és közben kér valamit tőled,mindig mond azt ,majd ha elraktad a játékot(vagy akármi),hogy ne azt érezzem,hogy a szavaidnak nincs súlya,és anya úgyis csak mondani szokta....
3. javorne0727 (válaszként erre: 2. - Kata óvónéni)
2009. jún. 11. 22:04

Köszi a tippet!!!

Holnaptól kipróbálom ezt is!!!

2009. jún. 11. 22:02

A büntetés nem mindig jó megoldás.Kpróbálhatsz velamit,de lehet hogy előjön a "csak azért sem",dacolás.

Néha bevált nálam,hogy ha nem figyel rám egy gyerek én is azt teszem.Kér valamit?Nem figyelek rá,és ezt akkor közlöm is:te sem figyeltél rám,nem fogadtál szót,most én sem fogok rád figyelni,vagy teljesítíteni a kérésed.Majd ha te is figyelsz rám,én is fogok rád.És pici koruk ellenére tökéletesen felfogják ennek értelmét.

2009. jún. 11. 21:58

Van 2 kislányom.A nagyobbik 3 és fél éves,a kisebbik 4 hónapos.Pár hete totál nem bírok a nagyobbikkal.Nem fogad szót,felesel,mindig az ellenkezőjét teszi,amit kérek tőle,stb....

Kérlek írjatok tippeket,mit tegyek,büntessem vagy ne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook