Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyerekcipő fórum

Gyerekcipő (beszélgetős fórum)


8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Marikó78)
2010. nov. 10. 19:44

Végül is azt, amelyiket akarod. :) Egyébként az,hogy ki mennyire tapossa a cipőt nem súly függvénye, az rossz lábtartás, kifelé vagy befelé dőlő boka stb.

A D...-ban elfogadható áron, nagyon jó és ráadásul még divatos cipőket lehet kapni.

2010. nov. 9. 21:32
állítólag a kínais cipők némelyike a Siesta gyártósoron készül...
2010. nov. 9. 10:29
szia! szerintem a kínaiban is van már nagyon jó minőségű, múltkor vettem 3ezerért egy kívül belül bőrt, és hajlott ahogy kell stb, mikor kinőtte a lányom direkt olyat kerestem csak nagyobban. MI megtehetjük, hogy megvesszük a 12ezreset is, de én elvből nem veszem meg, mert az sem tud többet, csak jobb a marketingje. azért itt nem 50-80kg-os emberek viselik...amúgy oviba is kell cipő,otthonra is és nagyihoz is, meg a másik papához is, fejenként 1-1 évszaknál a 4 cipő. kiszámoltam a 4gyerekemre az hány cipő...és az ára? így azt csinálom, hogy a deichmanban szoktam megvenni leértékelésben a márkás cipőket, egyszerre van hogy 3 párat is veszek, így előfordul, hogy 3-4-5ezerbe kerül csak egy adidas, egy nike vagy stb cipő. azokban járatom, amikor sokat van a lábán, de az oviba játszósnak vagy a mamihoz(akihez csak 2 hetente megyünk 1-1 órára) használtat is szoktam venni, persze újszerűt, és úgy gondolom attól a pár órás viselettől nem lesz semmi baja. Viszont pl az ovis szandálj, amiben egész nap van általában márkás, jó minőségű szandi. de az sem a legdrágább, mert 5-6ezerért is van már tök jó minőségű!
2010. nov. 9. 10:17

Igazatok van.

A kínaiban szép cipő van 1500-ért. A jó boltban is van szép, de 12000-ért. Kb.80.000 pénzből nehéz megvenni. A 11 kilós kisfiún van 12-szer. Nem hiszem nagyon szétcsámpázná. Nem egy 90 kilós ember ugróbakancsa.

Melyiket válasszam?

2010. nov. 9. 10:00

Igazad van.

De lehet jobb mint egy új, nem jó minőségű.

2010. nov. 9. 09:58
Ezzel én is így vagyok, bármilyen használt holmit elfogadtam, vagy vásároltam, de cipőt sosem. Egész életére tönkretehetem a gyermekem, nem szerettem volna fájós lábú,gerincű felnőttet belőlük.
2. Serry (válaszként erre: 1. - Marikó78)
2010. nov. 9. 09:45
Ezzel az a baj,hogy minden gyerekláb más és egy-egy tovább adott más-más lábra alakított cipő( mert hordás alatt is alakul) deformitásokat is okozhat. Én nem szívesen adtam kinőtt cipőt.
2010. nov. 9. 09:31

Gyermekünk első lépései után egyre nagyobb igénybevételnek vannak kitéve lábai. Nem mindegy mit visel, de megfelelő cipőt vásárolni általában elég nagy érvágás a pénztárca számára. Hamar kinövi, pedig elhordva, elkopva még nincs.

Arra gondoltam,(lehet, hogy őrültség)lehetne egy kis-cipő csereprogram ahova a kinőtt megfelelő állapotú és minőségű kis-cipőt beküldve minimális díj ellenében pl.:postaköltség, másikat kaphatnánk.

Erről szeretném kérni a véleményeteket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook