Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyerekblog fórum

Gyerekblog (beszélgetős fórum)


11. 388b941089 (válaszként erre: 10. - 4bf1a4b7ef)
2011. ápr. 3. 09:19

Szia!


Természetesen. :-) Összeszedem, a gondolataimat (nemrég keltem) és le fogom írni, valószínűleg már a naplóban, majd belinkelem. :)


Köszi, hogy megtiszteltél a bizalmaddal, igyekszem a legjobb tudásom szerint válaszolni. :)

2011. ápr. 3. 00:47
Szia!Nekem két lányom van egy 18 hónapos és egy 8 éves.Sajnos úgy alakult hogy két különböző apától vannak.Mégis mind a kettő elég akaratos és hisztis,és én ezt elég nehezen tudom kezelni.És sajnos úgy veszem észre hogy nem is sok sikerrel.Nekem például az is nagy gondot jelent hogy a picivel hogy értessem meg azt hogy nem szabad.Amit mondok neki az egyik fülén be a másikon ki.És ilyenkor elgondolkozom hogy hol rontottam el.Nem vagyok az a fajta aki veri a gyermekeit,de sajnos a picinek időnként rá kell csapjak a kezére,és ilyenkor lelkiismeretfurdalásom van.Meg időnként amikor a naggyal valamiért kiabálok utána megbánom és volt hogy félre vonultam sírni.És másnap bocsánatot kértem tőle.Sokszor érzem magam rossz anyának is ezek miatt és volt hogy a pici este előttem aludt és elkezdtem sírni,hogy születhetett volna jobb helyre is.Húúúú ez nagyon panaszkodósra sikeredett ki tudsz szűrni belőle valamit? Bocsi!!!
9. 388b941089 (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2011. ápr. 2. 23:11
aki nem akarja megérteni, az nem is fogja :D
2011. ápr. 2. 23:03

Biztos késő van, és nem fog az agyam, de én még mindig nem vágom miről van szó.

Sebaj :)))

7. 388b941089 (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2011. ápr. 2. 23:02
akkor neked is biztos lenne ötleted :)
6. andi6020 (válaszként erre: 4. - 388b941089)
2011. ápr. 2. 23:01
van, 2
5. 388b941089 (válaszként erre: 3. - Szaffy1)
2011. ápr. 2. 22:56

Oké, lesz egy "gyerekszáj" c. fejezet is :))

Az enyém is beszólt múltkor, 8 és fél éves.

"Anya, anyukai segítségre lenne szükségem....."

Nem értettem mire gondol, ezért visszakérdeztem mire kiderült, hogy tanácsot szeretett volna kérni...:D

4. 388b941089 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2011. ápr. 2. 22:54

Indítanék egy naplót igen.

Természetesen a saját gondolataimat, véleményemet és tapasztalataimat írnám le azokról a szituációkról, amit ti javasoltok. Persze lennének általam felhozott témák is.

Van gyereked?

2011. ápr. 2. 22:49

Engem a gyerekek aranyköpései érdekelnek a legjobban.



Olyan a szájuk, nyelvezetük, hogy napokig röhögök rajta.


Kicsi gyerek, megszidom, fenyegetem:


Visszanéz: Vicces vagy aja!!!!


Nagyobb gyerek, tegnap a szomszédban játszott.


Anya nem menjél át, nekik vérszívó kutyájuk van.

2011. ápr. 2. 22:46

Mármint, hogy indítanál egy naplót, és mi mondjuk meg, hogy miről írj bele? Vagy itt akarsz írni?

Bevallom, és nem igazán értem.

2011. ápr. 2. 22:32

Sziasztok!


Mivel a gyerekneveléssel kapcsolatos témákat bármi legyen is az) nagyon szeretem, ezért elhatároztam, hogy a fenti témában belekezdek egy blog, (napló) írásába. (Nem konkrétan arra gondolok pl., hogy milyen cumisüvegből, hányszor, mennyit adjunk a babának enni vagy hánykor altassuk el, hiszen ezekre általános szabály nincs, hanem én inkább az érzelmi síkon történő megközelítést helyezném előtérbe, ill. anyai ösztönökön alapuló iránymutatást adnék, annak aki szívesen fogadja. :D


Milyen témákról olvasnátok szívesen? (bármilyen korcsoportot érintő kérdés jöhet)


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook