Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gyerekágyat szeretnék pirosra festeni, milyen festékkel (víz alapú)? fórum

Gyerekágyat szeretnék pirosra festeni, milyen festékkel (víz alapú)? (tudásbázis kérdés)


11. malkata (válaszként erre: 10. - Malkata)
2012. júl. 18. 19:01
bocsi, szóval játszótéri játékokat is terezünk, arra került gyermekbarát festék drágán, ausztriából, csak a neve nem jut eszembe, ha fontos megkérdezem a kollegám
2012. júl. 18. 18:59
sajna nem igen lehet ilyet találni, előző munkahelyemen játszótéri játékokat
9. dcd32040b0 (válaszként erre: 6. - LauraJones)
2012. júl. 18. 17:14

Ennek a márkának (tikku) melyik az a bizonyos gyerekágynak megfelelő festéke?

Nem találom:S

Rágni nem fogja, de biztosan erőteljes kihasználtsága lesz:)

8. tercsibe (válaszként erre: 7. - Dcd32040b0)
2012. júl. 18. 17:08
Na ezt nem tudom, nem akarok hülyeséget írni... A kreatív hobby boltban talán meg tudják mondani, mennyire bírja a strapát. Nálunk a hűtőmágnesek meg ilyesmit bírják, arról nem kopott még le.
2012. júl. 18. 17:02
És az akrilfesték nem fog lekopni hamar? Autó ágy lesz, nyitható ajtóval, és elég nagy strapának lesz kitéve (gondolom én).
2012. júl. 18. 17:01

Gyerekágy. Fogja rágni, szopogatni a gyerek? Vagy nem?

Mert mi is most készülünk ilyesmire, a babaágyat akarjuk átfesteni, és egyetlen olyan festék van, ami babáknak nem árt, és ez a tikkuri*la.


És technikai kérdés az, hogy fa az ágy, vagy ilyen műanyaggal bevont felülete van? Mert azt semmivel.

2012. júl. 18. 16:56
Akrilfesték. Kreatív hobby boltban tudsz venni, állítólag nincs benne egészségre ártalmas anyag. Vízzel higítható, de ha megszáradt, már nem lemosható. Nekem nagyon bevált, minden gyerekdolgot ezzel csinálok, só-liszt gyurmától kezdve gipszöntésig, nagyon jó anyag. :)
2012. júl. 18. 16:52

A festő szerint jó a zománcfesték is...:(

Én azt nem szeretném.

Sárga színre szavazok akkor inkább, az a másik kiválasztott, köszönöm!

2012. júl. 18. 16:49

Festő???

Egyébként kisgyermekeknek nem ajánlják a piros színt az élénksége miatt, mert "agresszív" színnek tartják.

2012. júl. 18. 16:47
Nem találok a neten sem márkát, sem leírást...:(
2012. júl. 18. 16:46
Gyerekágyat szeretnék pirosra festeni, milyen festékkel (víz alapú)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook