Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gyerek mellé milyen kutyát? fórum

Gyerek mellé milyen kutyát? (tudásbázis kérdés)


2011. jún. 16. 18:58
Berni pásztor. Három pici gyerek mellett van, nyúzzák, lovagolnak rajta, stb, ha megunja csak otthagyja őket. Nagyon békés, soha nem lehet kihozni a sodrából!
2011. máj. 2. 10:05
golden retriever
10. pteri (válaszként erre: 1. - Sutoczkine)
2011. máj. 2. 09:35
Nálunk vizsla van a mamánál. Nem túl nagy, szereti a gyerekeket, csak a gyerek retteg tőle, mert neki nagynak tűnik. Most azt mondja, nekünk picike kutyánk legyen, ami sose nő meg. Az meg nem túl riasztó a betörőknek. Sok helyen kamera van felszerelve, meg risztó doboz jól látható helyen.
2011. máj. 2. 09:27
Én se szeretném igazán. Mi nem vagyunk túl nagy kutyabarátok és próbálom is lebeszélni róla. Lehet, hogy inkább egy riasztóra próbálom rábeszélni :-) Azt tuti nem kell fésülni, etetni sétáltatni, meg egyebek :-)
2011. máj. 2. 09:23
szia:)szerintem inkább ne tartson kutyát:) ahogy leírtad őt..nem nagyon szeretné egyiket sem..gyerek mellé amúgy vizslát ír szettert vagy boxert..
2011. máj. 2. 09:06
Nekünk olyan kutya kellene ami jól megvan kint is, mert biztos, hogy nem engedné be a lakásba. Azt az elvet vallja, hogy kutyának, macskának kint a helye. Nem nagyon szereti a kutyákat. Vagyis jó, ha van csak ne kelljen fésülgetni, sétáltatni. A lényeg, hogy jelezzen, ha idegen jön és ne engedjen be idegen macskákat se. Egy három és fél lábú macskát kéne csak elfogadnia. Van ilyen kutya egyáltalán???
2011. máj. 1. 10:32

Szia!

Nekünk törpe spicc van.Nagyon mókás,játékos,családcentrikus kutyus,mindenki imádja,és nagyon "türelmes" a gyerekekkel.

A baj az,hogy ez a fajta inkább lakásba való,szerintem.Én nem raknám ki....nálunk teljes jogú családtag a kutya:-)

5. ee8583e1f3 (válaszként erre: 4. - Sutoczkine)
2011. máj. 1. 09:18
Szívesen!:-)
2011. máj. 1. 09:18
Köszi, majd megnézem este :-)
2011. máj. 1. 09:17
2011. máj. 1. 09:05

Sziasztok!


Anyu szeretne kutyát kertes házba. Mi ugyan nem ott lakunk, de a fiam sokat van ott, ő most két és fél éves. Olyan kutyát szeretnénk ami a lehető legbiztonságosabb, de azért nem túl kis termetű. A tacskó félék kizárva.

2011. máj. 1. 09:02
Gyerek mellé milyen kutyát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook