Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyere ide dühöngeni!!! fórum

Gyere ide dühöngeni!!! (beszélgetős fórum)

1 2 3
64. aesa (válaszként erre: 44. - A7e53cb5bf)
2010. máj. 29. 23:20

Ugyí látom a fórum megállt de most én irok ide.

Az a vicc hogy ez a vicc tényleg igaz....!!!!! Nálunk most pont igy néz ki a lakás.Nem vagyok rá büszke de kedvem sincs hozzá hogy rendbe tegyem.A férjem megint nincs itthon,lassan minden héten van programja persze család nélkül:-(

Én már osztottam-szoroztam hogy ha költözök a gyerekekkel,hogy jövök ki majd.Elég szűken,talán minuszban,lehet igy?Na ,most k....ra felhuztam magam!

2009. szept. 9. 16:29
Sziasztok!Mostanában senki sem dühöng?Akkor majd én megteszem!A bíróság kitólt velem gyerektartás ügyben ez egy,elárverezik a fejünk fölöl a házat apósom miatt ez kettő,Égen földön nem találni (olcsó)albérletet,már lejártam a lábam ez három!Úgy döntöttem nem érdekel semmi ,televan az összes micsodám az egész élettel!Mindezekre még a férjemmel is összevesztünk!Nem tudom a fene lesz,de már nagyon kéne valami!Sajnos már sokminden megfordúlt a fejembe,de itt a 3 gyerek akik visszatartanak!Hát nem lett könnyebb,de egy kicsit kiírtam magamból!Köszi!
62. huszka
2009. aug. 16. 21:36
Ez jólesett..köszönöm :)
61. huszka
2009. aug. 16. 21:36
Nincs leliismeretfurdalásom semmi és senki miatt!
2009. aug. 11. 18:31

Látom mindenki kidühöngte magát...nagyon helyes.

Érdekes,hogy a fórumnyitás óta nem találkoztam vitákkal!:D

Tehát mégis volt valami értelme elindítani!

Azért,ha valakinek mégis van min dühöngeni akkor csak bátran!!!

2009. aug. 4. 18:31
részemről itt lezárva :D dühöngök a blogomban ha akarok :PPP ott senki nem írja ki a naplójában a PRIVÁT üzeneteimet :D
58. 19ba18c379 (válaszként erre: 42. - A7e53cb5bf)
2009. aug. 4. 18:29

itt is elmondom neked is : ne keverd a szezont és a fazon. Rég nem vagyok gólyaklubos, sem már törléséhez nem volt közöm, mert hope:) taggal szinte sosem beszélgettem.


Én ezen két napja túlvagyok, miközben a másik a mai napig ezen nyammog :D


én nem tisztázok semmit, akivel bajom van / volt megírtam.

57. huszka
2009. aug. 4. 17:14
Jah..lehetne dühöngeni, de minek? Úgyis megtalálnak, akik miatt dühöngene az ember...akkor meg? Inkább kidühöngöm itthon a férjemnek magam vagy a barátnőmnek :))) Ugyanis még utána is menne a fikázás és sértődés-sértés odavissza...szar ügy.
56. szildikó77 (válaszként erre: 44. - A7e53cb5bf)
2009. aug. 4. 07:23
Köszi,lehet,hogy egyszer megcsinálom!Kíváncsi lennék mit szólna!?
55. era741211 (válaszként erre: 54. - Huszka)
2009. aug. 3. 21:37

Köszönöm!:)

Egyébként tényleg jól esett!:)

54. huszka (válaszként erre: 51. - Era741211)
2009. aug. 3. 21:35

Egészségedre :)))

Nem tudok választ adni :D

53. a7e53cb5bf (válaszként erre: 52. - Huszka)
2009. aug. 3. 21:32

írd le hidd el itt mindenki megkönnyebbül...olyan ez,mint egy gyóntatószék...Teréz anyával...

Nem kell félni nem vagyok térítő,semmilyen gyüliben!!!

52. huszka (válaszként erre: 49. - 58926f247d)
2009. aug. 3. 21:27
Én is tudnék ilyen esetről mesélni...de majd holnap..kitartás. Az ilyen picsákat nagy ívből le kell ejteni és még szépen fogalmaztam :)
2009. aug. 3. 21:26

Ááááááááááááááááááááááááááááááááááá

Áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

Áááááááááááááááááááááááááááááááááá


Na most jól kiüvöltöttem magam!!!

Miért kell nekem mások hülyeségével foglalkozni????

Ezt mondjátok meg nekem!!!!:)

50. a7e53cb5bf (válaszként erre: 49. - 58926f247d)
2009. aug. 3. 21:24

Lehet nem tudja,hogy milyen helyzetben vagytok...

Mit tett két éve?

Amúgy ez pont olyan,mint a :

ha sikerül babásodni akkor oké,de ha másnak sikerül és nem neked akkor nehéz átlátni a dolgokat...túltenni magad rajta,hogy neki sikerült.

2009. aug. 3. 20:51

Hogy a hülye picsa, állítólagos egykori barátnőm,-szerintem csak ő gondolja annak magát- pár havonta akkor ad hirt magáról, amikor éppen megérkeznek a wellness-kedésből, üdülésből, nyaralásból....Addig meg semmit sem ír, nem hív, nem jelentkezik. Két éve fény derült erre a cselekedetére, szerencse, hogy messze lakunk egymástól, és valóban nem kell vele találkoznom. egy éve nem reagáltam semmilyen üdüléses beszámolójára sem, meg úgy egyáltalán nem írtam neki. És még mindig nem vette az adást. Ugyanis ők tehetősek, jómódúak, mi nem, a belünket is kidolgozzuk, csak hogy a hiteleket és a csekkeket kifizessük. ezt ő is nagyon jól tudja, ennek ellenére, csak a pihenéseiről írogat, fotókat csatolgat....Szánalmas egy picsa....

Tudja, hogy milyen szar helyzetbe kerültünk, kocsit , házat is árulunk, erre ír egy emailt: valami baj történt? Már mióta nem írtál? Mi van veletek mostanában? Azt az álszent picsát! Ugyan mi lenne, épp hogy élünk....

48. f32049905f (válaszként erre: 37. - Szildikó77)
2009. aug. 3. 20:50

szia!

én is így vagyok vele sajnos....

csak nekem két gyerekem van, és még gyeden vagyok itthon.

47. a7e53cb5bf (válaszként erre: 45. - 6f773a273c)
2009. aug. 3. 20:47
Örülök!:)
2009. aug. 3. 20:44
ja és nem semmit,hanem senkit...egy kicsit fáradt vagyok:)
2009. aug. 3. 20:43

jaj,nagyon sajnálom,remélem nem bántottam meg semmit az ömlengésemmel,csak nem olvastam sokáig,és azt hittem,még mindig nem öntötted ki a szíved!


(amugy a vicc tetszik:))

44. a7e53cb5bf (válaszként erre: 37. - Szildikó77)
2009. aug. 3. 20:41

Tudom,hogy nem vicces a helyzeted,de olvastasd el a pároddal ezt a viccet.


A férj hazaér a munkából és a három gyermekét pizsamában találja a kertben, a sárban hemperegve játszanak, körülöttük üres kekszes dobozok, chipszes zacsik, üdítős dobozok mindenhol szanaszét.

A feleség autójának az ajtaja tárva nyitva, csakúgy mint a kert bejárata, a kutyának nyoma sincs.

Amikor belép a házba, még nagyobb rendetlenség fogadja.


Egy csillár leszakadva törötten hever a földön, a szőnyeg a falhoz gyűrve.


A nappaliban a tv teljes hangerővel üvölt és mindenhol szanaszéjjel ruhadarabok és játékok hevernek.


A konyhában a mosogató dugig edényekkel, az asztalon és a tűzhelyen ételmaradékok, a hűtő ajtaja tárva nyitva, a kutyakaja szétszórva a földön, egy törött pohár az asztal alatt, kis kupac homok az ajtó mögött. . .


Egyből rohan fel a lépcsőn (átgázolva a további játékokon, ruhadarabokon és egyéb akadályokon) aggódva keresi a feleségét, attól tartva, hogy valami baja esett.

A hálószoba felé vezető úton észreveszi, hogy a fürdőszoba ajtaja alatt ömlik ki a víz a folyósóra, bent csuromvíz minden, a WC-papír legöngyölítve, borotvahab és fogkrém a tükörre kenve. . .



Most már rohan a hálószobába felkészülve a legrosszabbra.



És a feleségét ott találja az ágyban. . . édesen összekucorodva, egy könyvvel a kezében, aki észrevéve, hogy megjött, felnéz és mosolyogva megkérdi tőle:

- Szia drágám, hogy telt a napod?



A férj dühösen nézi:

- De mi a fene történt ma itt?



A feleség ártatlanul:

- Tudod mindennap, amikor hazajössz a munkából, meg szoktad kérdezni hogy mi a f. . szt csinálok egész nap?



Férj még dühösebben:

- Persze, . . . ÉS???!



Ekkor a feleség édesen rámosolyog:

- HÁT MA NEM CSINÁLTAM SEMMIT!!!!

43. 6f773a273c (válaszként erre: 10. - 673567bc24)
2009. aug. 3. 20:40

Írd le,és megkönnyebbülsz!én is így vagyok vele!és ma megmondtam a magamét a barátomnak!és megígérte hogy jobb lesz!

plusz nem stresszelek már annyit anyelvvizsgán,mert rájöttem,hogy egyszerűbb tanulni...Köszönöm a segítségeteket!!!!:))))

42. a7e53cb5bf (válaszként erre: 25. - 19ba18c379)
2009. aug. 3. 20:32

Én is olvasom a naplód és a többi gólyásét is...mondhatom,hogy értetek is jött létre ez a fórum...meg persze magamért is (mert olyan kis önző vagyok),így vissza tudtam jönni.:)

Ha pedig valami gáz van jobb mielőbb tisztázni,talán egyeseknek itt könnyebb lesz...még,ha nevet nem is említ az illető.:)))

Néha olyan rossz olvasni a sok értelmes csaj bunkó megnyilvánulásait,akkor jó a fórum,ha tanulhatsz belőle valamit.Szerintem.

De mostanában sokszor van olyan,hogy két csaj összekap és a többi fórumozó hiába próbál beszélgetni,óhatatlan belecsöppennek ebbe a helyzetbe...és inkább elmennek,mert épp elég sz..ság van ezen a világon és nem erre a sárdobálásra kíváncsiak.


...és egyáltalán nem azon múlik,hogy ki mikor regisztrál...

41. a7e53cb5bf (válaszként erre: 20. - 7d4f552372)
2009. aug. 3. 20:20

Muslinca001


Én meg azt tartom szánalmasnak, hogy valaki több néven beregizik:oDD


Hidd el,hogy van olyan helyzet amikor nincs más választásod,ha maradni akarsz....és nem mindig a hoxa az ok..más is lehet.:)

40. 19ba18c379 (válaszként erre: 37. - Szildikó77)
2009. aug. 3. 17:09
mondd meg neki cseréljetek egy hétre. Sose fogja mondani többet :D
39. 19ba18c379 (válaszként erre: 36. - Era741211)
2009. aug. 3. 17:08
szia Anyácska :))))
38. huszka (válaszként erre: 37. - Szildikó77)
2009. aug. 3. 16:53
Nagyon sajnálom :((( Erre nem tudok, mit írni..
2009. aug. 3. 16:39
Sziasztok!Én a férjemre vagyok kiakadva,de nagyon minél régebb óta vagyunk együtt annál több probléma szakad az én nyakamba azt mondja:"TE ÚGYIS MINDIG ITTHON VAGY,RÁÉRSZ NEM CSINÁLSZ SEMMIT!"Igaza van nem csinálok semmit,csak nevelem a 3 gyereket,vezetem a házartást!A tanév ideje alatt viszem reggel a lányt oviba,rohanok boltba utánna haza,gyors főzés és délután vissza az oviba és újra haza!Délután még megcsinálom ami kimaradt reggel és már este is van!Másnap kezdődik előlről minden!Itthon vagyok sajnos,mert leszázalékoltak!Reumás vagyok!Hát én ezért vagyok ki!
36. era741211 (válaszként erre: 35. - 19ba18c379)
2009. aug. 3. 16:30
Szia Anya!::))
35. 19ba18c379 (válaszként erre: 34. - Kiscsirke)
2009. aug. 3. 16:25
úgy kell azt :D
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook