Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyemekirodalom filmvásznon, képernyőn és a sajtóban, c. tételhez keresnék valamilyen anyagot! Tudtok segíteni? fórum

Gyemekirodalom filmvásznon, képernyőn és a sajtóban, c. tételhez keresnék valamilyen anyagot! Tudtok segíteni? (tudásbázis kérdés)

12. Piroo
2010. jan. 5. 20:15
Valaki valami ötlet?
11. Piroo
2010. jan. 5. 17:24

Valami ötleteket esetleg tudnátok adni, hogy mégis miről beszéljek, ha netán erről kell.


Légyszi segítsetek!

2010. jan. 4. 20:08

sajnos, én nem jártam fősulira, soha nem kellett szakdogát írnom, így nem vagyok benne a témában:(

de úgy gondolom, hogy aki keres, az talál:D

9. SF
2010. jan. 4. 19:49
Szerintem a sajtónál megadottak alapján építsd fel a mondandódat. Használd a fantáziádat!
8. Piroo (válaszként erre: 6. - Mama_gold)
2010. jan. 4. 19:28

Köszönöm szépen ez nagyon jó amúgy. Sok minden benne van más tételekhez.


Meg egy pár sort találtam a diavetítésről, mást még nem.

7. Piroo (válaszként erre: 4. - Mama_gold)
2010. jan. 4. 19:22

Nem igazán találtam. Bár nem olyan sokat keresgéltem. Nem is tudom hogy keressem. Mert azt sem tudom a tanár mire gondolt.


Gondoltam talán ti tudtok kis segítséget, valami irányt adni.

2010. jan. 4. 19:21

[link]


nem tudom pontosan mi kell neked, de nézz szét itt.

5. Piroo (válaszként erre: 3. - SF)
2010. jan. 4. 19:20
Hát, nem tudom, semmi konkrétum nincs, csak ez a semmit mondó cím. És a könyv amiből meg kellene tanulni abban csak a sajtó van. Nem tudom hol találnék valamit, h. valamit tudjak mondani róla...
2010. jan. 4. 19:17
google-ban semmi?
3. SF
2010. jan. 4. 19:17
Nekünk egy hasonló tételnél azt kellett kifejteni, hogy egyes (szabadon választható) mesék mennyire felelnek meg a követelményeknek (elaboráció, életkori sajátosságok). Filmvásznon pl. ritkán néz a gyerek felügyelet nélkül mesét, ekkor rákérdeztek, miért fontos a felügyelet? Hozni kellett pozitív és negatív példákat is.
2010. jan. 4. 19:13
Ez a tételem címe, azt mondta a tanárunk, hogy ezt a tételt a könyvből tanuljuk meg, viszont abban nincs szó csak a sajtóról...
2010. jan. 4. 19:12
Gyemekirodalom filmvásznon, képernyőn és a sajtóban, c. tételhez keresnék valamilyen anyagot! Tudtok segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook