Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » GYED után vissza a munkahelyre. Könyvelők, munkajogosok szaktudását kérném fórum

GYED után vissza a munkahelyre. Könyvelők, munkajogosok szaktudását kérném (beszélgetős fórum)

2010. aug. 27. 18:23
kérdezz még ha gondolod.
2010. aug. 27. 18:23

1. igen

2. igen

3. amit leirtál, de nem köthetsz ki semmit, az későbbi. ( illetve előre is megállapodhattok, de akkor nagyon toleráns a főnököd)

4. a bruttót arányositsd, és néz bérkalkulátort a googlban.

5. megbeszélés kérdése.

6. a Szabit a régi munkaidővel. Váltasd meg, és addig a 8-órásod él.

2010. aug. 27. 16:20

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni.

Szept. 2- án megyek vissza a munkahelyemre egyeztetni, mivel a kislányom bölcsis lett és szeretnék visszamenni dolgozni. Szeretném, ha kiokosítanátok engem.

Szóval kérdéseim volnának.

1 Dolgozhatnék-e GYES mellet 8 órában?

2.Egyáltalán visszavehetnek- e kisebb munkaidővel és más munkapozíció betöltésével. (Én ilyet hallottam, hogy nem.)

3. Ha elválalom a 6 órás munkaidőt mivel jár? Szerződésmódosítás stb. Kiköthetem, hogy miután a gyerek óvodás lett az eredeti munkaórában dolgozzak, min. a régi fizetésért? De ez megbeszélés tárgyát képezi.

4. Ha bruttó 245 000Ft-ot kaptam mikor eljöttem -nettó 141 000 Ft, most mennyit kapnék nettóba, ha elválalom a 6, v. a 4 órás munkaidőt.

5. Egyáltalán ha elvállalom a 6 órás munkaidőt, a fizetésemet a 8 órás munkaidőből számolják, vagy megbeszélés kérdése.

6. Szabadság? Hogyan jár a két évre, ill. mennyit fizetnek ki ha 6 órába megyek vissza, de kiveszem a szabikat? A régi munkaidővel számolják a szabit?


Ill. milyen váratlan kérdések jöhetnek elő, amikre fel kell készülnöm? Mire kell vigyáznom? Nem szeretem a váratlan helyzeteket, a hirtelen döntéseket.


Egyenlőre ennyi jutott az eszembe.

Ha lehet úgy írjatok, hogy értsem is a dolgokat.


Előre is köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook