Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » GYED-ről munkába visszatérés esetén, ha elbocsátanak mire számíthatok? Végkielégítés, ki nem vett szabi stb.... fórum

GYED-ről munkába visszatérés esetén, ha elbocsátanak mire számíthatok? Végkielégítés, ki nem vett szabi stb.... (tudásbázis kérdés)

2012. szept. 27. 18:42

Gondolom, ez most is érvényes:


[link]


"Szintén nem jár végkielégítés a munkaviszony közös megegyezéssel történő megszüntetése esetén."

8. f64f0d9a69 (válaszként erre: 6. - Vberni01)
2012. szept. 27. 18:40
Közös megegyezésnél nem szokás végkielégítést fizetni...
2012. szept. 27. 18:15
Másnak ezzel kapcsolatban nincs tapasztalata?
2012. szept. 27. 15:15

Köszi szépen a hozzászólást! :)

Nem szívesen hagynám bent a végkielégítésemet, ezért jó volna, ha közös megegyezéssel tudnék kiszállni. De jó tudni, hogy legalább két év szabiját ( az is több mint egy hónap) kifizetik! Köszi!

2012. szept. 26. 21:55

Szia

Én is ebben a cipőben jártam,hallottam hogy el akarnak küldeni ha visszatérek ezért még a gyed alatt elkezdtem munkát keresni szeptemberbe járt volna le,de mivel találtam munkát júliusban megszüntettem a gyedet és kivettem a szabikat,beirattam a gyereket bölcsibe majd közöltem (amikor már tuti volt a másik munka) hogy augusztusban kezdek uj munkahelyen így megszüntetném a munkaviszonyomat júli végével. Kifizették a bent maradt szabadsagomat és ennyu..:)

2012. szept. 26. 21:41
senki sem tudja? Nincs olyan anyuka aki gyed-ről visszament dolgozni, és 1-2 hónapon belül, vagy azonnal felmondtak neki?
2012. szept. 26. 14:57
valahol azt olvastam, ha felmondanak, akkor is 30 nap múlva lép hatályba, ez azt jelenti, hogy ha pl májusban visszamegyek, felmondanak, akkor megkapom a végkielégítést, plusz a májusi bérem?
2012. szept. 26. 14:56
Lényeg, hogy terhességem alatt már fel akartak mondani, akkor nem tehették meg. Mikor visszatérek, több mint 3,5 éve leszek alkalmazott.
2012. szept. 26. 14:55
GYED-ről munkába visszatérés esetén, ha elbocsátanak mire számíthatok? Végkielégítés, ki nem vett szabi stb....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook