Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » GYED mellett tanulni, lehetséges? fórum

GYED mellett tanulni, lehetséges? (tudásbázis kérdés)

7. dogiz (válaszként erre: 6. - 1d97508455)
2012. jún. 2. 21:07
Nem kevered a GYED melletti munkával?, mert gyed mellett nem lehet dolgozni, viszont GYES mellett meg lehet 6 órát, vagy otthon korlátla.
2012. jún. 2. 20:58

Köszönöm a segítséget.

Hát ennek nagyon örülök. Szentül megvoltam győződve róla, hogy nem lehet gyed mellett tanulni.

Tessék... Gugli a barátunk mi? :/


Már csak azt kell eldöntenem akkor, de sürgősen, hogy mi is legyek... :)

2012. jún. 2. 20:48
persze, hogy lehetséges, ha kifizeted. Néhány helyen adnak némi kedvezményt, de nem sokat. A gyedet meg miért vonnák meg? nem dolgozni mész vissza.
2012. jún. 2. 20:40
Igen lehet, a gyedet nem vonják meg, az egy ellátás, a tanulásért pedig nem fogsz pénzt kapni. Pl. ha dolgozol és munkabéred van akkor is tanulhatsz.
2012. jún. 2. 20:36
Szia. Mért ne lehetne tnulni mellette? Én is itthon vagyok a kisfiammal és mellette járok esti suliba érettségizni.
2. gyerekeim (válaszként erre: 1. - 1d97508455)
2012. jún. 2. 20:36
Szerintem lehet!
2012. jún. 2. 20:34

Régebben olvastam valahol, h vagy suli és gyes, vagy gyed...

Viszont én minél előbb szeretnék nekiállni alapozni a jövőm, időm van sok, hisz egy angyal a babám. :)


Nem találok semmi használható információt evvel kapcsolatban sehol. Mindenhol csak arról írnak, h ingyenesen lehet-e tanulni gyed mellett, de engem nem ez érdekel, hanem hogy egyáltalán lehet-e anélkül, hogy megvonnák a gyedemet. Akár OKJ-s képzés, akár nappali tagozaton, magántanulóként.


Válaszokat előre is köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook