Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyed mellett egyéni vállalkozást szeretnék indítani, kell jeleznem a munkáltató felé a szándékom? fórum

Gyed mellett egyéni vállalkozást szeretnék indítani, kell jeleznem a munkáltató felé a szándékom? (tudásbázis kérdés)

2014. jún. 19. 14:57
Nem szükséges jelezni,utána néztem.
2014. jún. 10. 07:23
Köszönöm!
2014. jún. 1. 21:42
A családi járulékkedvezményt az egyéni vállalkozók és a mezőgazdasági őstermelők is igénybe vehetik, de csak a tényleges vállalkozói kivétjük után kiszámított, illetve mezőgazdasági őstermelő esetén a negyedévente fizetendő járulék erejéig. Amennyiben a családi járulékkedvezmény igénybevételével élni kíván az egyéni vállalkozó, akkor az adóelőleget havonta kell megállapítania és bevallania.
2014. jún. 1. 21:37

Itt találta érthető információt:


[link]

2014. jún. 1. 21:15
Nagy családos, gyeden levő anyuka vagyok. Egyéni vállalkozást indítanék...A munkahelyem meg van még,de a gyed miatt fizetés nélküli szabin vagyok. Kell jeleznem a munkáltató felé a szándékom? Érvényesíthetem a nagycsaládosokra vonatkozó adókedvezményt?
2014. jún. 1. 21:13
Gyed mellett egyéni vállalkozás

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook