Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyed alatti felmondás fórum

Gyed alatti felmondás (beszélgetős fórum)

2012. aug. 11. 11:47
Ha felmondasz,akkor nem tudsz a bölcsibe munkáltatóit vinni,már pedig anélkül nem veszik fel.
2012. aug. 11. 11:37
Én is úgy tudom hogy ki kell fizetni!Én sem mondanék fel addig amig nem tuti a másik.Esetleg próbáld megbeszélni velük,a másik cégtől meg a beszoktatás végett kéne beszélni.
4. a0c1361e44 (válaszként erre: 3. - Smiley28)
2012. aug. 11. 11:31

És most nem kezdheted el a beszoktatást? Azt hiszem nem a beszoktatás lenne a probléma.

Kezd el a beszoktatás, majd ha biztos az állás, akkor lépj ki, a ki nem vett szabit ki kell fizetni (időarányosan).

3. smiley28 (válaszként erre: 2. - Encifinci)
2012. aug. 11. 10:42
Csak attól tartok hogy az új munkahely nem vàrja meg amig beszoktatom a gyereket a bölcsibe......
2. encifinci (válaszként erre: 1. - Smiley28)
2012. aug. 11. 10:34
ha felmondasz akkor sztem kötelesek az eddig ki nem vett szabadságot kifizetni,én csak akkor mondanék fel ha tuti egy másik hely.
2012. aug. 11. 10:25

sziasztot hozzàèrtòk vagy tapasztalattal rendekkezők tanàcsàt vàrom. A problèma a következő:

Jelenleg gyeden vagyok,ami decemberig tart. A munkàltatóm közölte csak addig alkalmaz amig köteles alkalmazni,jelenleg 2 àllàsajànlatot kaptam,ami majd a pàlyàzat elbiràlàsàt követöen derül ki hogy megkapom e,de ha megkapom valoszinüleg szeptemberben kezdeni kène de ehhez a gyermekeme?t bölcsibekène vinnem amihez tàrsul egy beszoktatàsi idö viszont ehhez kevès lesz z idö... a munkahelyemen ha most felmondanèk kifizetn! èk a szabadsàgomat? Kötelesek kifizetni? Követelhetem hogy fizessèk ki? Nem tudom mi a helyes megoldàs , mit kelle d tennem ebben az esetben mert a mostani helydn nem akarok maradni, viszont attol is fèlek hogy vègül munka nèlkül maradok....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook