Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyed alatt a háztartás tuchtig? fórum

Gyed alatt a háztartás tuchtig? (beszélgetős fórum)


2016. jan. 11. 09:17
Első gyerek, egyedül van, 5 hónapos.....nem megy....van hogy kb szervezetten mennek a dolgok és akkor kb rend van, de ha egyszer kipurcanok akkor alszok amint alszik a manóm is, ez a hétvége is ilyen volt....meg a tél engem mindig jobban fáraszt....Most pl sem a fürdő sem a konyha nem szép, szóval ha most jönne a védőnő igencsak gázul nézne ki....Mert az energiámat a manóellátásra csoportosítottam át....
2009. szept. 9. 14:15
Hááát... csajok akinél tuchtig tud lenni a háztartás azt irigylem ☺
2009. szept. 9. 10:25

nálunk nincs minidg tök nagy tisztaság és hatalmas rend sem. A gyerek ritkán enged főzni...

De ha választhatok, inkább tisztasg, mint rend.

6. c62e5b7d24 (válaszként erre: 3. - Agines)
2009. szept. 9. 09:10
általában a kicsi alvásideje alatt mosogatok, főzök, addig a nagyobb körülöttem sertepertél. Takarítás akkor van, ha mindkettő ébren van. Nálam az vált be, hogy minden napra kicsi dolgot tervezek, nem egész nap nagytakarítok. Pl. egyik nap fürdő, másnap konyha, stb. Vásárlást megoldja hazafelé a párom. Ja és ha pl. főzeléket csinálok, azt minimum 2 napra főzöm és csak a feltétet kell minden napra frissen elkészíteni.
5. f8b9e782de (válaszként erre: 1. - Agines)
2009. szept. 9. 09:03

Szia!

Mióta megvan a második gyermekem is kicsit nhezebb.Főleg az elején volt nagyon nehéz belerázódni.Nem nagyon tudtam beosztani az időmet,volt hogy csak délután tudtam főzni,és este jutott időm rendet rakni.De szép lassan megszerveztem a dolgokat.Most sem tökéletes,mert ahogy én összepakolok úgy a kicsi szét.:-))Szinte minden nap főzök.Eleinte akkor mikor aludt,most már azért jobban elvan így meg tudom csinálni.Nem mindig sikerül.:-))

2009. szept. 9. 08:58

Szia !


Nekem sajnos nem sikerül:(


Ha el is kezdek pakolni,a csemeték gyorsabban pakolnak szét,mint ahogy én össze:(


A legkisebb csemetémnek pont jön a foga,egész nap bömbölne,ha nem cipelném:(


De nem hagyom sírni,viszont ha egész nap a kezembe van,akkor nem tudok semmit csinálni.



Főzni muszály,úgyhogy addig a nagylányom gügyög neki,vagy hazaér az apja és ő cipeli,amig kész lesz a kaja

2009. szept. 9. 08:58

Nagyon ügyes vagy!

Amíg főzöl, addig ők mit csinálnak?

Azt, hogy mit főzöl, azt pár nappal előre kitalálod vagy rögtönözöl és mentek vásárolni hozzávalót?

2009. szept. 9. 08:56
Hát patyolattisztaság nincs( két kicsi mellett nem is lehet), de egy héten minimum ötször főzök meleg ételt. Ez a szüléseim után kb. két héttel már így volt.
2009. szept. 9. 08:53

Nálatok patikatisztaság és mindennap főt étel van otthon a babázás időszakában?

Hogy csináljátok ezt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook