Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyakori megbetegedés gyerekeknél fórum

Gyakori megbetegedés gyerekeknél (beszélgetős fórum)


4. buschne (válaszként erre: 1. - C1593c402b)
2011. ápr. 9. 15:48

Szerintem meg ha gyakran van bronchitise, azt ki kell vizsgálni, mert könnyen lehet belőle tüdőgyulladás, rosszabb esetben asztma.

Ámbár nem tudom mi az a thalessanemia.


Nekem a kisebb gyerekem volt kiskorában állandóan bronchitises és kiderült tejallergiás. Mivel tartottuk a diétát, kinőtte:)

2011. ápr. 9. 13:47

Igaza van Levendulának, sajnos az ovikezdés ilyen, vannak akik jobban bírják, vannak akik kevésbé.....

Nekem 1 hónapja jár a lányom oviba (második gyerek, edződött már a tesón), de kis orrfolyáson kívül nem volt baja.

Isoprisonine nevű immunerősítőt szed, napi fél szemet gyümilében feloldva, ez pont a sok felsőlégúti nyavaja ellen véd.

Reciköteles, 3200Ft volt az 50 szem, de ugye 100 napig elég.

Ajánlom neked!

Másik bevált szerünk a neomicyn csepp, gyógyszertárban készítik, de ez is recis. Ez egy gyulladáscsökkentő, fertőtlenítő oldat, jó szembe, orrba.

Én kis torokfájásokat ezzel kezelek, napi 3-4x cseppentek az orrukba, hogy elfolyjon a torkába is, 1-2 nap alatt gyógyulást hoz.

Jobbulást!

2011. ápr. 9. 12:59

Szia

nem tudom mi a kisfiad betegsége de hidd el az ovi első éve szinte mindenhol így zajlik. Az én fiam is 3-4napot oviba volt utána 2hetet otthon.Előtte soha nem volt beteg és most hogy megszokta a szervezete már nagyon ritkán. A kicsi pedig szinte mindent elkapott a nagytól így nála az oviba még nem is volt gond betegséggel. Sajnos ezt át kell "vészelni". Kitartást

2011. ápr. 9. 12:49
Sziasztok! Kisfiam 4 éves örökölt betegséggel született thalessanemia-val és mióta oviba jár egyre jobban betegeskedik :( felső légúti problémánk is van bronhitis szerű.Veszem neki a vitaminokat de nem ér semmit sajnos most béres cseppeket szedünk de 3 nap után megint beteg lett.Most arcüreg gyulladása van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook