Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyakori lázas állapotok kisgyermeknél fórum

Gyakori lázas állapotok kisgyermeknél (beszélgetős fórum)


11. Panna.33 (válaszként erre: 9. - Nagyonszomoruvagyok)
2016. júl. 10. 12:54

Nyáron is. Nekem is több ismerősöm beteg mostanában. Általában a klímák miatt.

Gyógyulást a picurnak!

10. moonlight13 (válaszként erre: 9. - Nagyonszomoruvagyok)
2016. júl. 10. 10:48
Szegénykém!
9. nagyonszomoruvagyok (válaszként erre: 4. - Moonlight13)
2016. júl. 10. 09:01
Semmi családi problémánk nem volt. Tavaly beadtam a bölcsibe, eleinte szeretett járni, de 3 napot járt, 2 hetet itthon volt. Áprilisban kivettem, de a betegségek nem szűntek meg...A Drnő szerint a nagyobbak hazahordják neki a bacikat, vírusokat...Na de nyáron is...
8. nagyonszomoruvagyok (válaszként erre: 3. - Moonlight13)
2016. júl. 10. 08:39
A Béres csepp extrát adtam neki, most nem adhatom mert van benne vas, és az fölerősíti a bacikat...Sima Béres cseppet nem kapok a gyógyszertárban..:(
2016. júl. 10. 08:18

Szia! Szinte ugyan ezek a problémák voltak nálunk is, mikor a lányom kicsi volt. Ezzel kapcsolatban írtam egy cikket, ha gondolod olvasd el !

Fórum - " Légúti megbetegedések - természetes gyógymód!"

De megtalálod a cikkeim között is.

Mielőbbi gyógyulást kislányodnak.

6. kszb
2016. júl. 9. 21:47
ha továbbra is marad a helyzet, immunológus! A vashiány, szinte természetes ennyi betegség és lázas állapot mellett :(
5. moonlight13 (válaszként erre: 3. - Moonlight13)
2016. júl. 9. 21:03
"gyerekem" akart lenni..
4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Nagyonszomoruvagyok)
2016. júl. 9. 21:02
Nem volt mostanában valami probléma a családban? A gyerekek olyankor is többször lesznek betegek. Vagy most került be közösségbe?
3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Nagyonszomoruvagyok)
2016. júl. 9. 21:01
Amikor az én gyereket többet volt beteg, nekünk a gyerekorvos a béres cseppet javasolta (ha jól emlékszem, c vitaminnal kellett bevenni és az vasat is tartalmaz). Kérdezd meg az orvosod véleményét!
2016. júl. 9. 19:40
El fog mulni ez az idoszak is.
2016. júl. 9. 19:11
Sziasztok! szeptember óta gyakorlatilag minden hónapban megbetegedik a most 2.5 éves kislányom. Minden betegség alkalmával lázas, de vannak egyéb tünetei is, mint hasfájás, köhögés...Áprilisban kórházban is voltunk tüszős mandulával és tüdőgyulladással. Utána következett másfél hónap szünet. Május végén újra belázasodott, volt hányás, hasmenés, újra tüszős madulagyuszi.Újabb antibiotikum és kábé 2 hét múlva újra lázas lett, akkor felső légúti akármi miatt..Volt vérvétel ami gyulladást mutatott, majd 2 hét múlva egy kontroll vérvétel, ami már jobb lett.Ami kiderült, hogy nagyon alacsony a vasa. Azóta 3 hét eltelt és most újra lázas és én már tökre kivagyok..:( Volt-e valaki hasonló helyzetben, talán erőt meríthetnék belőle. Válaszokat előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook