Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gumival védekezünk! fórum

Gumival védekezünk! (beszélgetős fórum)


30. Hachiko (válaszként erre: 29. - Hatan)
2010. szept. 8. 21:56
Igen, utána néztem hogy is van az... :) Értem, osztálytársaim közül csak én vagyok még szűz ezért sokat piszkáltak... Nem szeretném elkapkodni, megvárom vele a nagy őt! :3 Köszi h írtál!
29. Hatan (válaszként erre: 26. - Hachiko)
2010. szept. 8. 17:25

Óvszerhez kell egy kis gyakorlat ugyan, de szerintem is 99% a biztonság.

Egyáltalán nem gáz 17 évesen szűznek lenni. Én már majdnem 20 voltam (mínusz 2 hónap). Szerencsére "párom" készült, több kapcsolaton is túl volt. Én is olvasgattam, tehát elméletben felkészültem. Az nagyon érett gondolkodásra vall, hogy azzal szeretnéd, aki szeret és viszont. Nekem nagyon szerencsém volt, a párom azóta férjem, nagyon tudta értékelni a szüzességem.:D

Ne kapkodd el, készülj fel minnél jobban, hogy valóban különleges alkalom legyen, és soha ne bánd meg késöbb. Sok boldogságot kívánok, hogy a tested is felnőtt legyen!

28. Hachiko (válaszként erre: 27. - Horvathrekusi)
2010. szept. 8. 10:30
Köszönöm! :)
27. horvathrekusi (válaszként erre: 26. - Hachiko)
2010. szept. 7. 21:30

Figyelemre méltó, hogy ilyen körültekintő vagy!

A mostani tizenévesek nem filozofálnak ennyit a dolgon, csak belevágnak!

Legyél büszke magadra!

26. Hachiko (válaszként erre: 25. - Horvathrekusi)
2010. szept. 7. 16:48
Szeretném ha az első különleges lenne és csak olyannak adom akit szeretek,megbízom benne, s tudom h viszont szeret. Nem azért akarok..., mert már 17 vagyok és gáz h szűz vagyok.
2010. szept. 6. 17:24

Úgy gondolom, ha odafigyeltek nem lehet baj. Persze én is a jó minőségű gumikat ajánlanám inkább. Van köztük olyan ami spermaölő anyaggal van kezelve- így még kisebb az esély a teherbeesésre.

Azért ne kapkodd el! Csakis akkor, ha testileg és lelkileg is BIZTOSAN készen állsz és a barátodban is teljesen biztos vagy!

2010. szept. 6. 17:00
Értem. Csakis minőségit fogok venni! Köszi a válaszokat!
2010. szept. 6. 13:34

No, akkor képzeld el, hogy a lány van felül és miután a fiú elélvezett még együtt maradnak. A gravitáció nem feledkezik meg róluk és ahogy megy össze a srác, úgy egyre több hely marad az ondónak.


Valóban nagyon-nagyon kevés az esély, talán még kevesebb, mint gyógyszer mellett, de azért megvan.


Szerintem benzinkúton nem szabad venni... bár lehet, hogy csak paranoiás vagyok.

22. Azurit
2010. szept. 5. 23:35
Már igen régen gumival védekezünk,de még soha sem volt vele ilyen szinten probléma.
21. Hachiko (válaszként erre: 20. - 388b941089)
2010. szept. 5. 21:43
Igen meg, köszönöm szépen mindenkinek aki segíteni szeretett volna!
20. 388b941089 (válaszként erre: 19. - Hachiko)
2010. szept. 5. 21:38
nagyon jól tetted h kérdeztél, ne foglalkozz a cinikus, gonosz emberekkel!!! :)))végülis megkaptad a választ, amit tudni szerettél volna?
2010. szept. 5. 21:15
Nagyon szépen köszönöm a negatív és pozitív válaszokat is, sajnos nem igazán tudtam máshoz fordulni, édesanyám 6 éves koromban meghalt rákban. Azóta édesapámmal nem túl jó a kapcsolatunk. Persze szeretnék majd gyógyszert szedni, de addig még sok idő van nem szeretném elkapkodni a dolgot, szeretném ha különleges lenne, nem pedig divatból.
18. Lány22 (válaszként erre: 1. - Hachiko)
2010. szept. 5. 12:54
Elég kicsi az esély, de van. Mindig van vmekkora hiba%. Sztem üljetek le együtt a net elé, és keresgéljetek a lehetőségek közül! Ha jó a viszonyod anyukáddal, beszélhetsz vele is. És tényleg jó dolog, hogy megkérdezted, bölcs dolog volt. Gondolom, a gumi mellett maradtok az elején, de ha elmész nődokihoz( márpedig oda el kell!) megkérdezheted, mit javasol, vagy megbeszélheted vele, mit néztetek ki a pároddal! Sok sikert!
17. nedi
2010. szept. 5. 11:45
Most jutott eszembe,pár éve a nőgyógyászom nekem azt mondta,hogy 100%-os védekezés csak az ha valaki nem csinálja.De,ha már 2 félét kombinálsz,mondjuk óvszer+megszakítás az már majdnem 100%.
2010. szept. 5. 10:11

Mondjuk inkább kérdezd meg ha nem tudod.

Én is ennyi idősen kezdtem, és nekem nem volt kitől megkérdezni ezeket a dolgokat hála isten azért nem lett probléma, de jó ha van kitől felvilágosítást kérni.

15. 388b941089 (válaszként erre: 13. - Iemma)
2010. szept. 5. 09:16
maximálisan egyetértek!!
2010. szept. 5. 09:14

jaaaaa látom már, ok így már mindent értek! :D

jól teszed, h kérdezel, helyes! :))

13. iemma
2010. szept. 5. 08:23
Már bocs, de olyan ritka, hogy egy 17 éves lány a mai világban ilyet kérdezzen és én ennek inkább örülök, mint lehülyézzem. A legtöbb mai lány tini vagy méginkább már gyerekkorban felnőttnek hiszi magát és gyorsan átesik a dolgon divatból, meg hogy majmolja a többit, nem szerelemből, vagy mert elszabadultak a vágyak. Én inkább őket szólnám le a helyedben, nem azt aki eddig várt. Úgyis hamar rájönnek hogy kell, de legalább megkérdezi mielőtt hülyeséget csinálna, már ez is érett gondolkozásra utal.
2010. szept. 5. 07:54
nem igazán értelek, mert ha gumival védekezel akkor hogy lehetnél terhes ha gyógyszert szedsz és beléd élvez a párod akkor sem leszel terhes , esetleg csak akkor lehetsz terhes ha sérült a gumi , de ha nem az akkor lehetetlen hogy terhes leszel , úgy hogy nyugi .
2010. szept. 5. 07:40

0%!!!


egész életemben gumival védezkeztem, sajnos tapasztalat, hogy összehozni egy Babát nehezebb (ezerszer), mint gumi mellett teherbe esni

10. nedi (válaszként erre: 1. - Hachiko)
2010. szept. 5. 07:40

Szia.

Ezt találtam a neten:

Csak a gumióvszer, de a szexuális úton terjedő betegségektől ez a módszer sem véd 100%-osan, tehát e mellett a módszer mellett sem lehet olyan életmódot folytatni, amivel a szexuálisan terjedő betegségekre nem vagyunk tekintettel. A gumióvszer Pearl Indexe 2-10 között van, a teherbeesés szempontjából a tabletták Pearl Indexétől 0,1-2 messze van. .A mai korszerű fogamzásgátló tabletták Pearl Indexe mind kb. 0,1 körül van.

2010. szept. 5. 06:37

Ha a srác sem rutinos még, együtt csináljátok...a végén maradjon meg egy kis rész, ami ne legyen feszes, és akkor nem fog elszakadni...99% hogy nem leszel terhes. Az 1% itt is ott van viszont, lehet gyárilag hibás...de ha minőségit vesztek, akkor nem lesz gond.

Nálunk ez 6 éves tapasztalat.

Sok sikert!

8. Hachiko (válaszként erre: 7. - 30696edd32)
2010. szept. 5. 01:59
Köszi, igyekszem. :3 Nem sietős a dolog, csak 3 hónapja járunk, nekem h megtörténjen kicsit több idő kell. :)
7. 30696edd32 (válaszként erre: 6. - Hachiko)
2010. szept. 5. 01:57
Persze az sem árt, ha előtte begyakoroljátok, hogyan kell felhúzni úgy, hogy ne legyen baleset ;) Sok sikert!
6. Hachiko (válaszként erre: 5. - 30696edd32)
2010. szept. 5. 01:56
Értem! Köszönöm szépen!
5. 30696edd32 (válaszként erre: 4. - Hachiko)
2010. szept. 5. 01:55
Ha a gumi megsérül, ilyesmi akkor fordul elő.
4. Hachiko (válaszként erre: 2. - Pista55)
2010. szept. 5. 01:54
Nem történt meg a dolog ugyanis a párommal nem járunk ott. Csak halottam már olyanról aki gumi mellett lett terhes. És csak az érdekel ez hány % fordul elő.
3. 30696edd32 (válaszként erre: 1. - Hachiko)
2010. szept. 5. 01:52
Nem igazán értem a kérdést. Benne a válasz: ha a gumival minden oké, akkor mitől lehetnél terhes?!
2010. szept. 5. 01:50
Hogy lennél terhes, ha nem lyukas a gumi?
2010. szept. 5. 01:47

Sziasztok!


Arra lennék kíváncsi h ha gumival védekeznénk sex közben és a párom belém élvezne, mennyi lenne az esélye h terhes leszek? Anélkül h kiszakadt vagy lecsúszott volna a gumi... Nem igazán vagyok jártas e téren ezért érdeklődöm!

Köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook