Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gulyás Titanilla Julianna születésének története fórum

Gulyás Titanilla Julianna születésének története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gulyás Titanilla Julianna születésének története

2013. márc. 23. 23:29

Gratulálok a kislányodhoz! Gyönyörű baba!

Nem semmi, ami Veletek történt! Megértelek, mert nekem is "kalandosra" sikeredett a második gyermekem születése... Sőt engem is megijesztettek, hogy gond van a babával, de végül minden rendben volt.

Majd egyszer talán megírom én is...

2013. márc. 20. 23:42
Nagyon aranyos a pici Titanilla és az a lényeg, hogy mindent rendbe találtak . Szívből gratulálok nagyon jü egészséget és nagyon sok boldogságot kívánok a kis családnak
2013. márc. 20. 22:27

Gratula, minden szenvedést megérnek:-)

Hát én is kifogtam egy baromi kedves szülésznőt...

2013. márc. 20. 18:01
Gratulálok a babához, és nagyon jó egészséget az egész családnak!
2013. márc. 20. 10:00

Gratulálok és jó, hogy végül minden rendben volt.


Ez a mondat, azért nagyon durva a szülésznőtől: „Megmondtam, hogy nem tudjuk lecserélni az ágyneműt, erre maga összepiszkítja! Hogy feküdjön most ide a többi kismama??!!!” Sőt botrányos szerintem! Teljesen felháborít!

2013. márc. 20. 09:25
Gratulálok! Gyönyörű baba. Jó egészséget, és sok boldogságot kívánok az egész családnak!
2013. márc. 20. 09:08
Furcsa érzés tört rám, amikor először megpillantottalak. Ismerős voltál, és egy kicsit idegen is. Hát itt vagy végre gondoltam, de mi lesz ezután? Nem tudtam elképzelni. Aztán teltek a napok, s lassacskán megszoktam a gondolatot hogy anya vagyok, a te Édesanyád. Sokszor és hosszan néztelek amint szenderegsz mellettem, és ismerős vonások után kutattam az arcodon. Azt mondták rám hasonlítasz, de én nem fedeztem fel hasonlóságot. Te senkihez nem vagy fogható picim.

Ugrás a teljes írásra: Gulyás Titanilla Julianna születésének története

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook