Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Grill, gofri, szendvics sütő egyben. Hogy lehet benne finom grill husit csinálni? fórum

Grill, gofri, szendvics sütő egyben. Hogy lehet benne finom grill husit csinálni? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 18. 13:02
Pácold be előre a husit és ne hagyd kiszáradni! Ne félj, hamar átsül.
8. Adryca (válaszként erre: 7. - Szeszipuszi)
2010. okt. 18. 12:49
Ez mondjuk igaz. Köszi. Ma megpróbálkozom vele. Remélem sikerül összehozni valami ehetőt. :)
7. Szeszipuszi (válaszként erre: 6. - Adryca)
2010. okt. 18. 12:46
Én lezártam. Végülis a francia pirítósból sem csinál papírost. A hamburger is épp jó vastagságú lett.
6. Adryca (válaszként erre: 4. - Szeszipuszi)
2010. okt. 18. 12:43
Köszi. Én is azért választottam ezt, mert kilehet venni a lapokat és így könnyű elmosni, de ettől tartottam, hogy majd kifolyik a lé. :S Amikor berakod a husit teljesen lezárod a sütőt vagy csak ráhajtod a fölsö lapot? mert azon gondolkoztam, hogy nem e paszírozom szét nagyon a húst ha lezárom..
2010. okt. 18. 12:40
Szia! Én a csirkemellet felkockázom, befűszerezem, teszek az összes húsra egy evőkanál olívaolajat, picit pihentetem, és kicsi adagokba mehet a sütőbe! Isteni finom lesz!
2010. okt. 18. 12:38
Az egyetlen nagy előnye, hogy a rostélyok kivehetők és így könnyű tisztítani.Bevallom, én inkább a goffri sütőt és a szendvics sütőt használom
2010. okt. 18. 12:37

A grillrostélyokat használd. De ne legyen túl vastag a hús, mert akkor sok levet enged és az nem tud kifolyni, csak a gép oldalán. Láttam "igazi" kontakt grillezőt (hamburger-sütőt), annak lejt a rostélya és van egy kis kifolyóka is rajta, egy alá passzoló gyűjtőtálkával. Sütés közben a fölös lé kifolyik és össze lehet gyűjteni. Sajna ez a 3 az egyben ezt nem tudja. Én úgy sütöttem benne hamburgert, hogy minden pogácsa után ki kellett öntenem a vályatokból a felgyűlt levet.

De csirkemellhez jó! Az nem sok lét ereszt.

2010. okt. 18. 12:33
Most kaptam, még nem csináltam benne semmit. Akinek esetleg van ilyen: nem lesz benne nagyon száraz a hús? Zöldséget szoktatok benne grillezni?
2010. okt. 18. 12:32
Grill, gofri, szendvics sütő egyben. Hogy lehet benne finom grill husit csinálni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook