Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Graviola kapszula - betiltva vagy sem? Ha igen, akkor melyik? fórum

Graviola kapszula - betiltva vagy sem? Ha igen, akkor melyik? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 17. 17:13
Sziasztok! Egy külföldi ismerősöm apukája tüdőrákos, és azt kérte tőlem, hogy nézzek utána itt nálunk, hogy Graviola kapszulát mennyiért lehet venni. Miután beütöttem a google-be, szinte kivétel nélkül olyan oldalakat ad ki, ahol arról írnak, hogy be van tiltva. Ír bizonyos számokat (3230/2008 és 3231/2008), amik a tiltólistán vannak. Ez azt jelenti, hogy ezek a "kiadások" úgymond hibásak, viszont elvileg a többivel nincs gond? Van köztetek valaki, aki szedte/szedi ezt a terméket? Esetleg tudtok olyan helyet, ahol tutira lehet biztos forrásból származó, engedélyezett Graviola kapszulát venni? Tudom, hogy nem lehet reklámozni, de ezt máshogy nem tudom megkérdezni :-) Előre is köszönöm a válaszokat, szép napot Mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook