Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » GPS-t hol vegyek Debrecenben? Milyet érdemes venni? fórum

GPS-t hol vegyek Debrecenben? Milyet érdemes venni? (tudásbázis kérdés)

14. J.B.
2010. szept. 22. 21:43
Bethlen utcán a trend-x (vagy mi) boltba menj be, korrektek. Bethlen-Mester sarok, a vadászbolt mellett. Mormális cuccokat tartanak. A medijamarkec meg hasonló "áruházakat" meg el kell felejteni.
2010. szept. 22. 10:29
Ne vegyél nagy üzletben nem értenek hozzá csak olyat amihez van szoftver is az éri meg nekem egy mio van igo programmal csodákra képes sok sikert
12. csillagpaszuj (válaszként erre: 11. - Emagdi)
2010. szept. 22. 09:58
Igen, mi is olvasgatunk(vagyis a fiam, ő ért jobban az ilyesmihez, programok stb) a Google-n is, de azért szívesen meghallgatok minden véleményt, ötletet
11. emagdi (válaszként erre: 10. - Csillagpaszuj)
2010. szept. 22. 09:51

szerintem keress rá a google-ban és olvass el teszteket a különböző gps-ekről, és főleg a rajta futó szoftverekről.

nem mindegy, hogy milyet veszel:) de hogy neked személy szerint melyik fog a legjobban beválni, azt neked kell eldöntened (én sem eladóra, sem senki másra nem hallgatnék, utánaolvasnék, aztán megnézném a boltban, és amelyikről úgy gondolom hogy árban is belefér és jónak is tűnik, azt venném. így a legkisebb az esélye annak, hogy utólag megbánod a vételt)


egyébként a gps szerintem nagyon klassz dolog (ezt csak azért írom mert alább valaki mondta hogy nem éri meg megvenni)

2010. szept. 22. 09:30
Húha, már látom, ez nagyobb falat, mint gondoltam. Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat.
9. cimoka (válaszként erre: 1. - Csillagpaszuj)
2010. szept. 22. 08:31
Szia! Én a Liszt Ferenc utcán lévő boltba mindenképp bemennék a helyedben, mi a múltkor voltunk ott a férjemmel, s megnéztük a GPS-eket is, jó áron voltak és az eladó is érthető kiselőadást tartott, milyet érdemes választani. :)
8. giorcub (válaszként erre: 1. - Csillagpaszuj)
2010. szept. 22. 08:28

ajaj ez egy olyan dolog hogy mielott kidobsz egy csomo penzt, meg csalodsz egy nagyot inkabb nezz utana alaposan a dolgoknak. rengeteg fel emegoldas letezik. de mindegyiknek a legsarkalatosabb pontja a terkep. na az nagyon nem mindegy hogy milyen, es kesobb mennyire frissitheto.

alapban elmondhato hogy a markas keszulekek terkepei naprakeszek es frissithetoek. de ezek dragak (pl garmin). a sehonnani kinaiak igaz olcsok de kerdes mire lesz jo, netan egy rahekkelt igo fut rajtuk. legtobbje utolag nem is frissitheto, vagy csak kulonfele buveszkedessel.

en garmint hasznalok, de gondolj bele pl BP-en mennyi lezaras es tereles van. ezt a garmin koveti es mindig ennek megfeleloen frissiti a terkepeket (eleg idegesito ha mindig a margit hidon akar atmenni mikozben arrol tudjuk hogy evekig le van zarva, szinetn az uj autopalya reszek, nagyobb terelesek stb-stb, bele kerulnek).

7. nemmaci (válaszként erre: 6. - Csillagpaszuj)
2010. szept. 22. 08:21

50 körül már lehet jót kapni, persze vannak sokkal drágábbak is.

ami a legjobb benne, hogy sokkal jobban ki tudod használni

tudod telefonként, fényképezőként használni

bármilyen mobil programot tudsz rajta futtatni

6. csillagpaszuj (válaszként erre: 4. - Nemmaci)
2010. szept. 22. 08:11
És melyik mennyibe kerül. Középkategóriában?
5. csillagpaszuj (válaszként erre: 2. - Bocika 18)
2010. szept. 22. 08:08
Úgy hallottam 25-30 körül lehet elég jót kapni. Ennyit én is rászánnék
2010. szept. 22. 08:06

szerintem GPS-t csak akkor érdemes venni, ha minden nap akarod használni

ha csak alkalomszerű használatra akarod, jobban jársz, ha PDA-t veszel, amin Windows mobile program fut és raksz rá GPS programot

3. csillagpaszuj (válaszként erre: 1. - Csillagpaszuj)
2010. szept. 22. 08:06
Olyat akarok venni amit nem kell az autóba beépíteni,viszont egyáltalán nem értek hozzá és minden segítség jól jönne
2010. szept. 22. 08:05
Media markt-ban . Az eladók segítenek abban, hogy melyik a megbízható, de az is számít, hogy mennyit szánsz rá.
2010. szept. 22. 08:02
GPS-t hol vegyek Debrecenben? Milyet érdemes venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook