Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gőzölős vasaló vásárlása fórum

Gőzölős vasaló vásárlása (beszélgetős fórum)


1 2
2017. szept. 24. 07:21

Én sosem szoktam drága vasalót venni, mert pont annyi ideig működik, mint a lényegesen olcsóbb, azaz 2-3 évig használok egy-egy vasalót.

Nem rég, úgy 1 hónapja sima tescó vasalót vettem és szuper, előtte egy oron volt, aminek volt tartója, lehetett madzag nélkül is vasalni vele, de az nem volt túl jó.


Én a gőzölőst szeretem, aminek a talpa fényes, és legyen súlya.

2017. szept. 23. 23:41
Bosh alá ne add!
2017. szept. 23. 21:41
Szia.nekem Philips van. 20-25ezer ft körüli. Imádom. Szerintem ne csak a markat meg funkciót nezd hanem hogy mennyire minőségi. Az olcsobb kategoriasok csalódás. Aztán egyszer beragtam es vettuk ezt a dragabbat. Hat az elozokhoz kepest alom vele vasalni.
3. fincsi5 (válaszként erre: 1. - 403c839538)
2017. szept. 23. 09:43

Melegítse a sima talpat, nekem elég ennyi. Én befajtolom a ruhákat.

Belocsolom, ha valaki nem érti ezt a szót. D

2017. szept. 23. 09:01

Nekem Russell Hoobs 20551-56 Steam Glide Ultra vasalóm van,maximálisan elégedett vagyok vele,csak ajánlani tudom.

Azelőtt valami Philips volt, de az pl csopogott állandóan,és nem is vasalt olyan szépen.

2017. szept. 23. 08:37

Mire érdemes figyelni?


Mekkora legyen a teljesítménye?


Gőzlövet, gőzmennyiség?


Cseppzáró funkció?


Talp anyaga palladium glissée, kerámia, nemesacél, karcálló kerámia, tapadásmentes, eloxal, turmalin kerámia, SteamGlide, Ultragliss Diffusion, SteamGlide plus, CeraniumGlissée, ultragliss-dulirium technológia? :D Ezeket találtam a neten.


Szóval, ti mit javasoltok? Tanácstalan vagyok.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook