Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Görögország fórum

Görögország (beszélgetős fórum)


1 2
56. Sweet_dream86 (válaszként erre: 55. - Pteri)
2011. szept. 30. 22:15
Ez egy nagyon jó kérdés.
55. pteri (válaszként erre: 53. - Sweet_dream86)
2011. szept. 30. 16:49
Lehet. Én leülnék vele beszélgetni , ha hazajön és nyugodtan próbálnám elmagyarázni, hogy milyen bántó , amit művelt. Nem az, hogy elment. Bárkinek lehet szüksége kikapcsolódásra, magányra, de ezt meg kellene beszélni előtte. Legközelebb mi fog kipattani a fejéből?
54. csgybzs (válaszként erre: 53. - Sweet_dream86)
2011. szept. 30. 11:07
Kemény...
53. Sweet_dream86 (válaszként erre: 51. - Pteri)
2011. szept. 30. 11:06
Nem nem kérdezett meg, igazából csak közölte, hogy ez van. Más bajt én nem tapasztaltam eddig... De lehet, hogy akkor kicsit vak vagyok/voltam.
52. csgybzs (válaszként erre: 50. - Eda2332104)
2011. szept. 30. 10:02
Igen, ez így igaz.
51. pteri (válaszként erre: 46. - Sweet_dream86)
2011. szept. 30. 09:50
És téged meg sem kérdezett, mielőtt befizette az utat? Ha ennyire nem érdekli a véleményed, akkor itt nem az utazás az egyetlen baj, nem ?
2011. szept. 30. 09:26
Sosem nyaralnék külön a partneremtől, ha lenne. Pont a közös élmények kellenének.
49. csgybzs (válaszként erre: 42. - Andi6020)
2011. szept. 30. 08:13

Ugyan hagy legyen már saját véleménye. Mitől olyan hű de biztos, hogy a Tiéd a jó?

A stílusod pedig roppant nőies, valószínűleg nálatok tényleg öröm a külön nyaralás......

2011. szept. 30. 01:23

Kövezetek meg igen pont ma beszéltük az egyik barátnőmmel, hogy tavasszal elmegyünk egy görög útra.

Ott, ahol a munka és a háziállatok ellátása másképpen nem megoldható muszáj bizony külön nyaralni, de ettől még nem dől össze a világ.

47. Sweet_dream86 (válaszként erre: 23. - Pteri)
2011. szept. 29. 21:39
Közel két éve.
46. Sweet_dream86 (válaszként erre: 19. - Habospite)
2011. szept. 29. 21:37
De igen! Egyik nap bejelentette, hogy megcsináltattam az útlevelemet, és lefoglaltam egy utazást Görögországba.
45. 38c05a6ad0 (válaszként erre: 32. - B.eve)
2011. szept. 29. 15:08
Nem hinném, hogy Görögország miatt!!!!!!!!!
44. b.eve
2011. szept. 29. 13:06
Meg szerintem itt a pasi volt bunkó. Mert ha megbeszéljük, hogy ok, megyünk külön és mindketten rábólintunk az megint más, minthogy az egyik nem tud és kéri, hogy ne menjen. Persze, miért ne mehetne, ez eddig ok, de ha már nem veszi figyelembe a lány kérelmét és állapotát, akkor mit várjon a jövőben? Úgy ment el, hogy nem is érdekelte mit gondol a lány... Szerintem a pasi nem tartja tiszteletben a lány érzéseit...
43. b.eve (válaszként erre: 42. - Andi6020)
2011. szept. 29. 12:52

Persze, igazad van. De valami miatt rosszul érzi magát és rágódik rajta és szarul esik neki. Nem úgy jött fel, hogy jaj de jó kedvem van, csak kicsit uncsizok mert a párom nyaral, hanem teljesen el van keseredve. Én csak leírtam őszintén amit gondolok. Ettől lehet, hogy full szerelmesek, de amint elnézem a kommenteket nem igazán erről regélnek.

Meg írta, hogy még az utolsó pillanatban is kérte, hogy ne menjen. De mikor kérsz valakit kétségbeesetten? Ha valami gond van és félsz valamitől, nem? Ha tudod hogy minden rendben akkor simán ráhagyod vagy megbeszélitek és kész.

42. andi6020 (válaszként erre: 35. - B.eve)
2011. szept. 29. 12:45

Bakker, nagyon jó, hogy te ilyen faszán belelátsz mások életébe!!!! Ne beszélj már hülyeségeket!

Jó, hogy nem dobja ki a párját, csak mert valami nagyokos a hoxán temeti a kapcsolatukat. Gondolom ezért nem fogod vállalni a felelősséget. :SS

Képzeld, én is elmentem nyaralni, a párom maradt itthon, és 2x hívtam a 9 nap alatt. A számítógépet meg be sem kapcsoltam, elvégre nyaraltam.

Ennek ellenére jelentem jól vagyunk!!

41. omaja
2011. szept. 29. 12:44
ja...és sztem egyáltalán nem mindegy, hogyan zajlott az utolsó nap v este.. és a búcsúzkodás....
40. omaja
2011. szept. 29. 12:43
sztem itt nem magáról a külön nyaralásról van szó...azt simán elfogadhatónak tartom...HA mindketten ugyanúgy látják a dolgokat és nem okoz kellemetlen perceket senkinek, vagy álmatlan éjszakákat....
39. andi6020 (válaszként erre: 1. - Sweet_dream86)
2011. szept. 29. 12:42

Az gáz, hogy nem tudod feltalálni magadat.

Ennyire nem függhet egy ember a másiktól. Ez még káros is lehet a kapcsolatotokra.

Kövesd a példáját, és érezd jól magad. Gondolom ő sem azért nem hív, mert a sírdogálás miatt nincs rá ideje.


"alig hív, alig tartjuk a kapcsolatot"

Hmmm...10 napra ment, nem 1 évre.

2011. szept. 29. 12:30
Nem kell elkeseríteni szegény lányt, én se írtam minden nap páromnak. Egyszer telefonáltam, néhány SMS, meg 1 facebook üzenet. Ennyi. Gondoltam az a jó, ha nem írok, mert az azt jelenti, hogy minden ok, és jól érzem magam (így is megugrott a tel. számlám). Ettől még sokat gondoltam rá, és jó lett volna ha ott van, de nem haltunk bele, attól mert megtaláltam a másik felem, még nem lettünk egy ember, önálló entitás vagyok.
37. b.eve (válaszként erre: 34. - Habospite)
2011. szept. 29. 12:27
jaja, lehet :)))
2011. szept. 29. 12:27

nem kell ezt ennyire drámaian felfogni.. ha félre kufircol akkor azt megteszi otthon is.. ha nem akkor nincs miért aggódni e téren.


ha okkal ment el akkor azt meg kell beszélni DE találgatásokba kár belemenni

35. b.eve
2011. szept. 29. 12:26

Ráadásul alig tartjátok a kapcsolatot mikor már szinte mindenhol van net is meg a telefon is olcsó... Nem akarlak elkeseríteni de szerintem ez már nem fog sokáig tartani.

Ő részéről már véget ért.

34. Habospite (válaszként erre: 32. - B.eve)
2011. szept. 29. 12:25
Nem lehet, hogy Zeusz az apa?:D Buszon mondtak ilyen legendát, hogy ha felnézel az olimposzra és belenézel véletlenül Zeusz szemébe, akkor teherbe ejt:D Mondtam is, hogy legalább nem kell magyarázkodnom itthon. Zeusz a bűnös:D Persze csak viccűtem.
2011. szept. 29. 12:23
hát ez gáz. szerintem ti már nem vagytok egy teljes értékű pár. nem tartja tiszteletben a te érzéseidet.
32. b.eve
2011. szept. 29. 12:22
Mi tavaly együtt mentünk Görögbe, így meg lett az eredmény... megfogant a kislányom :))
31. b.eve
2011. szept. 29. 12:19

Nem tudom. Nekem a párom csak néha ment el hétvégékre kosarazni meg inni, de ha hosszabb időre ment volna vagy olyan progi volt, mindig együtt mentünk vagy nem ment. Amikor hétvégére elment, akkor is elment péntek délután és szombaton jött haza, de nem foglalkoztam vele, hagy menjen. Így is állandóan hívogatott :) Legalább ki tudtam normálisan takarítani :)

Ha nélkülem ment volna nyaralni, úgy hogy már együtt vagyunk, ott már bizti nem stimmelt volna valami.

30. dominós (válaszként erre: 6. - Habospite)
2011. szept. 29. 12:15
Én csak 1 hétre Horvátba, de nem vót rossz. :)))
2011. szept. 29. 12:15
Nálunk ilyen szóba sem jöhetne!Furi ha valahol ez megtörténik, de nem ritka.
2011. szept. 29. 12:13
Nekem ez volt a negyedik nyaram, hogy párom nélkül mentem nyaralni. Ő szállodába dolgozik, és a nyár a hajtás ideje, és elég rugalmatlanok a szabadságot illetően. Szóval ha együtt szeretnénk menni, akkor az tavasszal, vagy ősszel oldható meg (nyáron is lehet 1 hét szabadságon, de most 12 napra mentünk, annyit meg nem tud kivenni, max. 1 hetet). Most megbeszéltük, hogy jövő nyáron, ha törik, ha szakad elutazunk 1 hétre Spanyolországba. Remélem összejön!:)
27. Tandi25 (válaszként erre: 24. - Db78bacc4f)
2011. szept. 29. 12:12
egyetértek, én sem hagynám itthon, nem tudnám.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook