Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Görkori, görkorcsolya fórum

Görkori, görkorcsolya (beszélgetős fórum)


8. sunshine24 (válaszként erre: 6. - Ancika22)
2010. júl. 19. 14:43
Két legismertebb aukciós oldalon biztosan találsz. Ha kinéztél valamit, küldd el priviben a linkjét, szívesen segítek a választásban.
2010. júl. 19. 10:28
kérdőjel. :) az lemaradt
2010. júl. 19. 10:27
nem nem. nem tescosra gondoltam, mert a lábam már úgysem nő. és használtat neten, vagy hol lehet csekkolni
2010. júl. 19. 10:24
14 éve görkorizom, így van némi tapasztalatom a témában. Azt én véleményem az, hogy nem érdemes olcsó szart venni. A jobb korik 20 ezer körül kezdődnek, de nem is fél évig bírják /nekem az első korim még mindig szépen gurul, pedig már 14 éves/. Márkák: k2, rollerblade, roces, ezek mind jók. Ha nem vagy biztos benne, hogy ez a te sportod, akkor vegyél inkább márkás használtat, de gagyi Tescosat semmiképp. Az csak az ember kedvét veszi el.
2010. júl. 19. 10:08
Szia! mindenképpen gumikerekeset vegyél, jobban tapad, biztonságosabb (már amennyire a görkori biztonságos tud lenni:)), strapabíróbb, és nem olyan hangos, mint a műanyag.
3. lackó-zsanett (válaszként erre: 1. - Ancika22)
2010. júl. 19. 10:05

Szia!


Én tavaly Húsvétra vettem az öcsémnek görkorit a Lidl-ben. Térd-, könyök-, és csuklóvédővel együtt (szettben volt kapható) volt 7 990 Ft!

Három számmal növelhető a mérete így később is jó lesz neki.

De a Tesco-ban is valóban jókat lehet kapni.

Egyébként bármelyik nagyobb bevásárlóközpontban tudsz venni.

2. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 1. - Ancika22)
2010. júl. 19. 10:02

Szia!!!


Tescóban van,ami szerintem elég jó!A lányomnak most vettünk,és elég jól bírja!!!:-))10.000-ért már kapsz!

2010. júl. 19. 10:00

Szeretnék venni egy korit, de nem tudom, hogy melyik márka a jó, vagy hogy egyáltalán hol lehet venni. Rendelés is belefér.

Ja és nem szeretnék ilyen 20-30ezreket költeni rá. Mondjuk 10re gondoltam maximum. Csak hobbiból elkorizgatnék, de azért legalább fél évig bírja már. Utána úgysem lesz olyan nagy pöri.. főleg télen :DDDDD

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook