Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Görcsök 27 hetesen segítsetek!! fórum

Görcsök 27 hetesen segítsetek!! (beszélgetős fórum)


2010. jún. 5. 14:15

Juj a napi 1 tbl. Magne B6 nagyon kevés.

Terhességben megnövekszik a magnézium igény. A max. dózis napi 3x2 tbl., de először próbáld csak napi 3x1-el. Ha nem elég emeld fel 3x2-re.

Viszont a 36. héttől el kell hagyni.

13. Judy86
2010. jún. 5. 13:46
Köszi megnyugtattatok...pihenek nem is tudok mást csinálni, csak oldalt fekve jó...nem játszhat közre a front...tegnap a napon 42 fok volt...én Észak Írben élek és itt ez szokatlan ez a meleg...itt a terhesgondozást nem viszik túlzásba eddig 3 uh.n és 2x voltam védőnőnél...
12. Dinuss (válaszként erre: 9. - Judy86)
2010. jún. 5. 13:26
Magne B6-ot szedjel nyugodtan 3x2-t ket napig aztan eleg lesz a 3x1 es utana tudod csokkenteni.Es ne sirjal!!!!
11. lisa65 (válaszként erre: 9. - Judy86)
2010. jún. 5. 13:25

Hát akkor valószinű a pici rossz helyre feküdt és nyomja a beleidet is. Ilyenkor már nagyon oda kell figyelni ne egyél olyat ami felfújhat!

Pihenj és ne erőlködj, ne hajolgass, emelni se emelj!

10. lisa65 (válaszként erre: 1. - Judy86)
2010. jún. 5. 13:23

Ne idegeskedj, mert az sem tesz jót! Csatlakozom az előttem szólókhoz, annyi kiegészitéssel, hogy most amennyit csak tudsz pihenj, feltett lábakkal.

Az is lehet, hogy a medence csontot tágul és a fájdalom miatt a hasad is begörcsöl. Ha rosszabbodik azonnal menj vissza a kórházba!

Pihenés, pihenés!

2010. jún. 5. 13:23
Köszi a biztatást mg b6 ot szedem...bébi jól van mert egész nap mozog csak én szenvedek..eddig csak napi 1 mgb6 mertem bevenni de akkor emelem csak jó lesz már mert ez kibírhatatlan...lehet felfújt valami mert szenvedek a gázokkal csak feszít de nem jön ki (bocsi)
2010. jún. 5. 13:23

Én is keményedek és görcsölök, most vagyok 30 hetes és 25 hetesen kezdődött. A legtöbb, amit tehetsz, hogy magnéziumot szedsz. Nekem a magneb6 kevés. Naturlandos magnézium-citrát segít valamennyit. A dokim azt mondta feküdjek, semmi megerőltetés és ha rendszeresek a fájások, akkor irány a kórház. Amíg össze-vissza jönnek, addig csak jóslófájások. DE nem szabad vele szórakozni, mert a keményedés és a görcsök miatt, ami a szeméremdombig nyilal kinyílhat a méhszáj és beindíthaja a szülést. Az első lányommal 24 hetesen emiatt már 1,5 ujjnyira nyitva voltam, úgyhogy kórházba is fektettek. Végül koraszülött lett.

A lényeg a sok pihi és magnézium!

2010. jún. 5. 13:21

magnéziumot gyorsan, elmúlnak, és pihenj sokat!!!

ez mutatja, hogy túlerőlteted magad!

6. Berenik (válaszként erre: 1. - Judy86)
2010. jún. 5. 13:18
Nem mondták, hogy MagneB6-ot szedj? Nekem is azt kellett 2-sével szedni. Menjetek a patikáka és vegyetek, meglátod, nagyon jó! A kórházban is ezt adják csak infúzióban, és ne sírj, nem lesz semmi baj, a stresz is árt.
2010. jún. 5. 13:18

Nem lehet,hogy esetleg olyat ettél ami fel puffaszt???

Ne aggódj lehet csak átmeneti!!

Ha nem láttak semmit a korházba akkor ne aggódj!!!

Ki tartás!!

4. dominós (válaszként erre: 1. - Judy86)
2010. jún. 5. 13:18
Azért minden mégsincs rendben! Szerintem vissza az ügyeletre!
2010. jún. 5. 13:18
magne b6-ot szedj de ha nem múlik magnézium citrátot recept nélkül lehet kapni pihi és nyugodj le mert rosszabb lesz
2010. jún. 5. 13:18

Ha a doki nem mondott semmi rosszat, akkor biztos minden rendben van.

Ezek keményedések lehetnek.

Magnéziumot szedsz?

2010. jún. 5. 13:15

Sziasztok tegnap óta görcsöl a hasam alja úgy megfeszül és mintha ki akarna szakadni!

Voltunk a kórházban többet vártunk mint a vizsgálat volt..és azt mondták minden ok.

De Én majd megdöglök a fájdalomtól hétfőn kezdem a 27. hetet 1. baba nem tudom mi ez de nem bírom már van hogy órákig jól vagyok,és utána beindul ez a feszítés a méhem megkeményedik pár másodperc az egész van, hogy 5 percenként vagy 3 vagy 20 percenként jönnek..

Segítsetek mi ez mit csináljak csak bőgök és bőgök...nagyon rossz...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook