Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Görbe lábak.. fórum

Görbe lábak.. (beszélgetős fórum)


21. e438349773 (válaszként erre: 20. - Fruzsifruzsi)
2011. júl. 8. 19:41

akkor tenyleg semmi gond veled/labaiddal!:)


nem t'om az evessel mit ernek el, mivel amugy nagyon keveset eszem, nem fogyozom, csak nem birok enni. 2x naponta, mint a kismadar. de voltam par kg-val nehezebb, mint most, s a labaim nem igazan koveredtek akkor sem!:) sporttal. gondoltam. csak.... miert ilyen bonyolult? a falusi lanyoknak miert izmos es vastag a labuk? s ok nem kell rubint rekara tornazzanak! :( en egyebkent sokat jarok gyalog, lepcsozom stb. nem t'om az mire jo. valamire?

2011. júl. 8. 19:01

Vékonykák.. ? Csajok, ma mérekeztem, 62 kg vagyok, ez az én koromban azért nem kevés..:/ Bár magas is, de na.. Amúgy a vádlim télleg vékony, de a combom, és a fenekem.. nagyon nagy szerintem :( Ez közhelyes, de egyél sokat, főleg sok tésztát, nekem attól lett ilyen nagy:D:D Meg persze hogyha izmosabbat is szeretnél, akkor tornázz rá, már írtam sok helyen, de a Rubint Rékának van a... mindjárt megkeresem mi is a címe.. az Add önmagad.. na attól jó kis izmos lesz, ha mindennap megcsinálod :):)

<3

2011. júl. 7. 18:55
(szoval nem gorbe csaje, nyugi! :) s h vekony-e, attol is fugg, milyen a felsotested! pl az enyemhez kepest, vekonyak a labaim! de nem kell mindenen kiakadni, senki nem tokeletes! s aki megszol, harapd le a fejet! ♥)
2011. júl. 7. 18:50
huu az enyem is ilyen! :) en is inkabb vekonykanak mondanam.... nem t'om mit csinalhatnek, h vastagabbak legyenek? :) es e fenekem is nagyobb legyen!
2011. júl. 6. 21:10
Megfelelő öltözködés, és 4-5 év múlva észre sem veszed... Térdig, vagy térd alattig érő nadrágot hordanék (nem testhezállót!)hosszabbított-karcsúsított felsővel, trötőr magasságú cipellővel. Ennyi
2011. júl. 6. 19:55

Nem vészes a lábad, nem is igen görbe, szerintem senki nem veszi észre. Aki meg azt nézi, ki milyen, neki van baj a fejében.

Az én lábam tényleg csámpás, mert ha összezárom, a bal térdem beljebb fordul. Magassarkút nem hordok, letojom, ki mit mond. :)

15. 83e25137af (válaszként erre: 11. - Fruzsifruzsi)
2011. júl. 6. 19:55

istenkém ne csináld már.. egy ortopéd sebész jól megkergetne valami keze ügyébe kerülő bottal az tuti :)))


nem GÖRBE. arra figyelj viszont hogy milyen cipőt hordasz. ne most szúrd el. ha a szalagok megfelelő irányban erősödnek meg nem lesz csámpás, lúdtalpas stb. figyelj hogy mindig szép egyenes tartásod legyen. :)


én ezt megtanultam annyi idősen mint te most egyszerűen zavarban van mellettem mindenki mert szép egyenes háttal ülök míg ők már csak görbén tudnak.. :)

ez kihat a járásra is. :)

2011. júl. 6. 19:53
Semmi baj a lábaddal, a csajok is feltehetnének a szemükről képet, megnéznénk, nem azzal van e a baj.És ameddig Lilunak lehet ilyen szinten görbe lába, addig másnak is lehetne, de neked abszolút nincs!Olyan platform cipőkben volt a vv-s bejelentkezéseken hogy az még ki is emelte szinte hátrafelé görbült a lába.Ha úgy mész végig az utcán, hogy király vagyok, nem is mernek megszólni!
13. cef15f164f (válaszként erre: 1. - Fruzsifruzsi)
2011. júl. 6. 19:52

Nem egészen egyértelmű a kép. Ha a lábfejed állás közben zárva van, akkor kicsit o-lábad van, mert a térded nem ér össze. Ha így van, akkor a génekbe volt írva valószínűleg. (Gyerekkori d-vitamin hiány is okozhat ilyet, esetleg túl korai terhelés, de valószínűleg ezeket kizárhatjuk.) Leggyorsabb segítség jó öltözködés (térdig érő szoknya, lazább naci, most menő tunika és legging kombináció mellőzése). Hosszabb távon erősítsd a teljes lábad, akkor az izmos rész egymáshoz közelebb kerül. Emellett egy kicsit a járással is lehet csalni. Ha úgy sétálsz, mintha egy vonalon lpkednél, akkor amellett, hogy szépen ringani fog a csípőd, ez a hiba kevésbé lesz szembe tűnő.

Amúgy egy ilyen kép alapján nem lehetnek rossz csülkeid.

12. Csigusz 79 (válaszként erre: 11. - Fruzsifruzsi)
2011. júl. 6. 19:51
Neked semmi baj a csontoddal! Tornáznod kell lábra,ennyi.
2011. júl. 6. 19:47

Köszi szépen lányok!

Én hallottam arról, hogy csontkovács is segíthet rajta.. meg persze a torna, nyújtás.. és ugye van ez a vádliplasztika is, csak hát 650 000 forint..

Igen, igen láttam a magassarkú cipőket.. Csak hát, 15 éves vagyok, és bár nagyon-nagyon tetszenek, és nagyon csinik, nem nagyon járok el, suliba meg sajnos a magassarkú nem a legnyerőbb választás:/

10. Csigusz 79 (válaszként erre: 1. - Fruzsifruzsi)
2011. júl. 6. 19:44
Nem görbe a lábad,de izmosíts rajta.
9. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Fruzsifruzsi)
2011. júl. 6. 19:42
Jahhh + az ultragörbe lábaimat valamelyest kompenzálja a magas cipő, mert megemeli a bokámat és mindjárt térdben is máshogy állnak. :D De nekem ügyelnem kell rá, hogy a nadrág térd alá érjen, neked meg nem. :O)
2011. júl. 6. 19:41

Hol görbe ez? :O

Egyébként meg túl sok mindent nem lehet csinálni a görbe lábakkal, ha valaki ilyen géneket örökölt, max. annyit tehet, hogy az öltözködését igazítja hozzá. De az nem te vagy! Mert neked nincs szükséged semmi ilyesmire!

2011. júl. 6. 19:40

De aranyosak vagytok!!!!! Köszi szépen!

Azért bizonyodtam el, mert mondta pár lány a buszon.. h milyen görbék a lábaim.. kiírtam gyakorikérdésekre, és ezeket kaptam :

[link]

..:(

Amúgy igen, tudom hogy sportolnom kéne, csinálom is a Rubint Rékát, remélem, hogy valamit fog használni :):)

6. annah18 (válaszként erre: 1. - Fruzsifruzsi)
2011. júl. 6. 19:39
Jajj Szívem! Bár csak ennyire lennének görbék a lábaim.... :(
2011. júl. 6. 19:38
Szerintem jó lábaid vannak(bár kicsit vékonyak),de nincs ezzel gond,egyáltalán nem feltűnő:)
2011. júl. 6. 19:38
nem görbe. csak vékonyka a vádlid a combodhoz viszonyítva. :) semmi baj nincs vele :)
2011. júl. 6. 19:37
szerintem, ha sportolnál valamit, az nem árt
2. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Fruzsifruzsi)
2011. júl. 6. 19:37

Csajszi! Ezekkel a lábakkal húzzál ki az utcára rövid gatyóban meg szoknyában! :O) Nincs velük semmi baj!

Látnád az enyémeket! :DDD :P

2011. júl. 6. 19:35

Sziasztok!

Új vagyok itt.. tudom, hogy van egy ilyen téma már, de úgy láttam hogy már nagyon régen szóltak hozzá, úgyhogy, gondoltam hogy nyitok egy új témát. Elég görbének érzem a lábaimat sajnos, nem tudom hogy pontosan mit kellene csinálnom velük.. itt van róluk 3 kép, légyszi, ha tudtok akkor mondjatok véleményt és tanácsot:/

[link]

[link]

[link]

Biztosan még sokan vagytok így vele, kíváncsi vagyok, ti miket tesztek ellene, stb... annyira szeretnék szép lábakat:S

Köszi szépen a válaszokat előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook