Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gonoszságaim fórum

Gonoszságaim (beszélgetős fórum)


1 2
2007. ápr. 22. 07:55

Annyi van belőlük, hogy betelne az oldal, és kiürülne a fórum.

Megkíméllek benneteket tőle, úgy döntöttem.

12. cskata (válaszként erre: 11. - Rocker)
2007. ápr. 21. 23:34

no de milyen barátnő az ilyen???!!

én nem vágynék egy ilyen ember barátságára - hiszen ő is nagy ívben tojt rám az egyik legkritikusabb pillanatban, ami egy barátságban csak adódhat.. és nem menti fel, hogy tőle tudom meg a történteket!

a barátnő pasija/férje/szeretője/akárkije tabu!

ha ezt kapom a barátnőmtől, mit várjak az ellenségemtől..???

11. rocker (válaszként erre: 10. - E71af41436)
2007. ápr. 21. 23:07
Nem biztos,hogy a baratno szenved.Legjobb baratnom agybabujt baratommal megboldogult lanykoromban.Es o volt ,aki nem tudta ezt magaban tartani,es elmondta nekem.A baratom melyen hallgatott a dologrol.Azt nem mondhatom,hogy paros labbal szokdecseltem oromomben,de tiszteltem az oszinteseget,es batorsagat,hogy el merte mondani.Azota is baratnom,a pasi meg szepen le kellett lepjen.Ha valasztanom kell a szerelem es a baratsag kozott,akkor a baratsag gyoz.
10. e71af41436 (válaszként erre: 9. - Opál)
2007. ápr. 21. 19:06
csak azt nem értem akkor velem miért nem történik ilyen? talán azért,mert én úgy irányítom nem? szerintem pedig nem biztos hogy az a jó,ha az ember ezen túllép. emlékezzen csak és nyugodtan ostorozza magát. nem kizárt hogy a barátnő azóta szenved,mégha azt is mondja,nem így van.
9. opál (válaszként erre: 1. - Keyla)
2007. ápr. 21. 17:57

Szerintem ez csak úgy megtörténik,ezt igazán nem lehet irányítani,ellenállni lehet de a kísértés erősebb....megbánás az van és bűntudat,de megtesszük hiszen izgató és más,de nem a barátnő ellen irányul.

Ő csak az áldozat!:-(

8. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 7. - 0c97fbb607)
2007. ápr. 21. 16:01

Nem azert irta ki topicnak, hogy leirhassak az emberek a velemenyuket? Vagy te vagy a cenzor?

Leirt egy eletszagu esetet, en pedig elkepzeltem. Ha nem irta volna ki, nem kerul ez szoba.

Sajnalom, ha a sajat erkolcsi normaim kicsit masok, mint ahogy manapsag egymast az emberek kezelik, en senkinek nem mondtam, hogy csalja a parjat, vagy d.gjon a baratnoje parjaval, de mert ok megteszik, es ki is irjak ide, gondolom velemenyt lehet nyilvanitani.

7. 0c97fbb607 (válaszként erre: 6. - 1a50c86bb0)
2007. ápr. 19. 18:44

Ne ítélkezz!

Attól még nem lesz szemét ember,hogy hibázott.

6. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 1. - Keyla)
2007. ápr. 19. 15:31

Ebben igazad is van, bocs, hogy nem kedves, hanem oszinte voltam most. Eletben nem allnek szoba a baratnommel, ha ilyet csinalna velem, meg egyaltalan, hol van a noi tartas, hogy a masiket nem szedem el meg a masik levetett rongyat is felveszem.

Viszont most mar hiaba lelkizel rajta, keves ember szereti a tukorkepet, megis elnie kell vele, inkabb lepj tul rajta.

2007. ápr. 19. 13:09
Ha a barátnőd megbocsájtott,akkor szerintem ne rágódj ezen,hiszen bevallottad hogy hibáztál.
4. keyla (válaszként erre: 3. - Bazsó)
2007. ápr. 19. 12:56
Nem direkt volt,de ettől még nem lesz kisebb szemétség.
3. Bazsó (válaszként erre: 1. - Keyla)
2007. ápr. 19. 12:30
Gonoszságból tetted,vagy csak úgy?
2. 0c97fbb607 (válaszként erre: 1. - Keyla)
2007. ápr. 19. 12:16

Minden ember követhet el hibákat,és álltalában el is követik.

Hiba volt.Lépj túl rajta!

2007. ápr. 19. 11:58
A leggonoszabb dolog, amit valaha valaki ellen elkövettem,az az volt még pár éve,hogy lefeküdtem a barátnőm barátjával.Azóta bevalottam neki és majdnem minden oké,de valahol mélyen még mindig bánt. Úgy érzem én vagyok a legszemetebb ember a földön:(Pedig már eltelt 3 év...
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook