Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gonosz osztálytárs fórum

Gonosz osztálytárs (beszélgetős fórum)


9. boszi1968 (válaszként erre: 1. - C7bc91e822)
2009. szept. 10. 21:46
hagy rá.ne vedd figyelembe,nézz rajta keresztül.előbb utóbb megfogja unni.ha vissza vágsz te sem leszel jobb nála.
8. Holly (válaszként erre: 7. - C7bc91e822)
2009. szept. 10. 17:24
Hát ha úgy érzed, hogy ki kell állj magadért, mert a becsületedbe, beléd gázolt, akkor tedd meg. Ha nem bánt a dolog, akkor szard le magasról. :)
7. c7bc91e822 (válaszként erre: 6. - Fiatal nő)
2009. szept. 4. 19:38
Szerintem a diákcsínek - amit nagyon sok ember elkövet iskolás korában - nem azonosak azzal, hogy ő pl. mindekit lenéz (holott őt van miért, mégsem tesszük), folyton folyvást hazudik, drogozik... Ha ettől nekem van gerenda a szememben, neki meg csak szálka, akkor legyen.
2009. szept. 4. 18:45

"bemártani"


Miért, van miért? Akkor szerintem magadban is nézz körül. Tudod, más szemében a szálka, sajátban a gerenda sem... :-))))

2009. aug. 23. 16:58
tényleg ez a két megoldás tűnik jónak,vagy összefogni és őt leégetni....vagy pedig egyszer szólj vissza neki igazán...engem is kispécizett anno egy csaj...egy darabig tűrtem,mondván majd csak megunja...aztán egyszer begurultam és visszaszóltam neki,na onnantól másfél évig kuss volt
2009. aug. 23. 13:44
Szerintem nevesd ki és legyints rá, hogy "te hülye vagy" ezzel le lehetne szerelni talán :)
2009. aug. 23. 12:35
Szerintem vágj vissza neki. Nekem is van egy ilyen osztálytársam és amióta visszaszóltam neki nem szólogat be nekem. Az ilyenek direkt kisépcizik a "gyengébb" embereket.
2009. aug. 23. 12:35

Szerintem, ha mindenki mást is piszkál, akkor össze kéne fognotok és együtt kieszelni valamit ellene. XD

(lehet h rossz ötlet, de én ezt tenném)

2009. aug. 23. 12:32
Mit tegyek azzal a gonosz osztálytársal, aki - mint mindenki mást -, engem is próbál állandóan bemártani, rosszindulatúan beszólni? Hagyja, tűrjem csendben "ennyi esze van" alapon, vagy vágjak vissza egy - egy ilyen esetnél?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook