Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gondom akadt a töredezett file-okkal! Segítsetek!!! fórum

Gondom akadt a töredezett file-okkal! Segítsetek!!! (beszélgetős fórum)


2012. márc. 5. 07:12
Ne a c- meghajtóra rakd akkor, hanem a másikra, amin több a hely.
2012. márc. 4. 22:01
már másodszor próbáltam feltelepíteni, de először nem gondoltam hogy ez okozta a problémát. Aztán valahogy megjavult. De miért csinálja ezt a néró ha installálni akarom??? Ötlet??? Mit csinálhatok rosszul?? Csak letöltöttem egy oldalrol és elindítottam.
5. 171925f409 (válaszként erre: 4. - Nikcsike)
2012. márc. 4. 21:58
:((
2012. márc. 4. 21:57
már próbáltam de nem csinál sokmindent
2012. márc. 4. 21:56
Van nekem egy olyan, hogy lemez töredezettség mentesítő szerintem az segít a gondodon
2012. márc. 4. 21:56

Szóval az a lényeg hogy telepíteni akartam a nerot és elkezdte beolvasni, nem ment végig, csak kb 70-80 %-ig, aztán leállt mondván hogy kevés a lemezterület. Mikor elkezdtem még 1,68 Gb volt. Most meg kb 80 Mb. Fel kelllene szabadítanom annyit hogy 200 mb szabad legyen, hogy a rendszer visszaállítót el tudjam inditani. De nem tudok letörölni annyit mert fontos progik vannak rajta. JA és azt elfelejtettem mondani, hogy leterheli totál a c meghajtómat és töredezett file ként jeleníti meg. és az égvilágon semmit sem tudok vele csinálni!!!

Érthető voltam ?????

2012. márc. 4. 21:53
Gondom akadt a töredezett file-okkal! Segítsetek!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook