Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gondolkodj el ezen! - Iszol vagy vezetsz? fórum

Gondolkodj el ezen! - Iszol vagy vezetsz? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gondolkodj el ezen! - Iszol vagy vezetsz?

2011. febr. 21. 18:50
5. rika
2008. márc. 5. 20:50
Ezt az e-mailt megkaptam pár nappal ezelőtt. A dolog megrázóbb része az volt, hogy anyukám küldte át. Majdnem sirtam ahogy olvastam. Nagyon durva. Rossz belegondolni, hogy ez megtörténhet bárkivel. Sosem jut eszembe ilyesmi amikor kocsiba ülök.
4. moonlight1984 (válaszként erre: 2. - Cc8d148370)
2008. febr. 28. 12:43
Ezt én nem telefonhívásnak értékelném,inkább telepatikus üzenetnek.Nem egy példa van rá hogy a szeretett személlyel kapcsolatos dolgokra ráérzünk.És a gondolatok gyakran az utolsó pillanatig tiszták maradnak,a test a létfenntartó szerveket táplálja amíg csak lehet,a beszéd pedig ilyen szempontból nem olyan lényeges.Mindenesetre borzaszto belegondolni ilyen esetekbe... :-(((
2008. febr. 28. 12:37
Ez a téma engem igen érzékenyen érint..sajnos van rá példa a családban :-((( Szegény sosem ivott,bár nem is vezetett még...de sajnos beült egy felelőtlen barát mellé akiről nem tudta hogy ivott..és sajnos ez lett a veszte.Ketten meghaltak a sofőr karcolásokkal megúszta.Nem mindig működik az égi igazságszolgáltatás :-( Sajnos az emberi sem,ne is várjuk hogy a szabályokat betartsák ha egy ilyen ügyet büntetés nélkül meg lehet úszni...mert ő szabadon éli világát!
2008. febr. 27. 18:06

Ezen már gondolkodtam, mert megkaptam mailben is ezt a szöveget, de oda volt írva az is, hogy a haldokló lány telefonbeszélgetése az édesnyjával... :s

Kicsit fura ez így nekem, elég sokat beszélt, és szépen megfogalmazta a mondanivalóját utolsó perceiben. Szóval jó az alaptörténet a balesetre figyelmeztetés, csak durva a kamuszöveg :(

2008. febr. 27. 11:03
Érdemes ezen elgondolkodni! Nem mindig az ártatlan ember ússza meg a balesetet! Szinte az esetek többségében az, aki iszik, az ússza meg, a vétlen meg bűnhődik! Erre szokták azt mondani, hogy nem kell neked hibásnak lenned egy balesetben, de megtörténhet a mások figyelmetlensége, és felelősségtudata hiányában!

Ugrás a teljes írásra: Gondolkodj el ezen! - Iszol vagy vezetsz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook