Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gondoljunk rájuk! fórum

Gondoljunk rájuk! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gondoljunk rájuk!

2011. jan. 2. 19:09

Igen egyetértek a cikkeddel gondoljunk az idősekre, akik elég sokat egyedül vannak és a családtagok, vagy vajmi keveset tudnak vele lenni, mert dolgoznak és bizony egymagában senki sem szeret lenni. Az embereket különböző kategóriába lehet sorolni, akik tettrekészek, figyelmesek, türelmesek. Ezek a személyek, akik igénylik a társaságot, mert akkor van kivel beszélgetni és megosztani örömöt, bánatot. A másik fele pedig azokhoz tartozik, akiknek útban van és csak a pénzre utazik és inkább beadja ilyen bentlakásos intézménybe, mert útban van és semmire sem gondolnak. Majd, ha ők is ilyen helyzetben lesznek kérdem én ők majd kihez fognak fordulni és ki fog egyáltalán törödni velük, ha elérik az öregkort erre még senkisem gondolt.

Üdvözlettel: Ágnes

9. kattyus (válaszként erre: 8. - 04e95f637a)
2010. dec. 26. 17:33
Sajnálom:( Az én nagymamáim szerencsére nagyon szépen éltek-élnek...
2010. dec. 26. 16:04
Szép-szép,csak akkor nem,mikor épp alkoholista valakinek a mamája,és egy rendes szó nem hagyja el a száját!Mint pl,az enyém!Hajrá nagyi! :S
2010. dec. 26. 16:00

Nagyon kedves ez a cikk!

Jó lenne,ha sokan gondolkodnának így mint te.Áldjon meg a jó isten 

2010. dec. 26. 15:09
Hát igen a nagymama és dédmama is nagyon fontos,és az nagyon jó hogy a közeletekben élnek!Sajnos nekem már csak 1mamám van és egy mostoha de pont olyan mint az igazi,csak hogy 20illetve 50km-re laknak így ritkán látom őket,mivel kocsink sincs.Szép cikk:)
2010. dec. 26. 12:56

Drága Kattyusom!

Gratulálok a cikkedhez!!

Minden mondatodban benne van a Te csodálatos

érzékenységű lelked!

Isten áldjon és adjon Neked jó egészséget, hogy a

körülötted élőknek sokáig meg tudd szépíteni az

életét, akárcsak egy ilyen cikkel is!!


Szeretettel ölellek♥♥♥

2010. dec. 26. 11:04
Szerintem is igazad van! Nekem sajna már eggyik nagyszülőm se él és ami még ennél is rosszabb hogy már a szüleim se élnek.Édesanyám két éve pont karácsony előtt halt meg. Nagyon hiányoznak persze mindig de karácsonykor ez még rosszabb.
2010. dec. 26. 10:52
Nagyon szép cikk és nagyon igazad van! :)
2010. dec. 26. 10:29
Szép gondolat :))) és nagyon fontos figyelni erre.
2010. dec. 26. 10:08
Karácsony.... Készülődünk, tervezünk. Időnket leköti a vásárlás, sütés, főzés. Teljesen elanyagiasodott a világunk. Megfeledkezünk az igazi értékekről, arról, amiről a karácsonynak igazán szólnia kellene. Közben sokszor elmegyünk amellett, amire igazán jobban figyelhetnénk.

Ugrás a teljes írásra: Gondoljunk rájuk!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook