Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gond, ha nem beszélek folyamatosan a babámnak? fórum

Gond, ha nem beszélek folyamatosan a babámnak? (beszélgetős fórum)


2021. szept. 11. 09:24

Az éneklés, zene, tánc, az nagyon jó! Mókázások, hangutánzások.


Ezekre buzdítok mindig minden anyukát, mert vannak, akik szégyenlősebbek énekelni, pedig marha jó dolog, mindkettőtöknek. :)

9. drbt
2021. szept. 11. 09:20
Én is elmesélem mit csinálunk vagy én mit csinálok vagy mi történt ma. Beteszem a játszószonyegre és ha már nem nézi a játékait hanem az en társaságomat igényli, engem néz velem veszi fel a szemkontaktust és már kifogytam a szavakból akkor énekelek neki gyerekdalokat. Gagyogni nem szabad.
8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 10. 21:32

Nem kell egy babához folyamatosan beszélni. Gügyögni főleg nem.

Ha úgy érzed, akkor hallgassatok zenét vagy mesét. Természetesen nyugtató hangon.:)

7. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 6. - A6f6bb6c75)
2021. szept. 10. 20:35
* ki is vagytok
6. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 10. 20:35
Akkor kis vagytok egyensúlyozva. :) Pont jó így!
5. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 10. 20:05
Gügyögni pedig nem is lenne szabad...
4. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 10. 20:04

Hidd el én is állandóan paráztam mindenen, ráadásul nekem rokonom sem voltak a közelben h mondják jól csinálom-e v sem.

Szeresd, egyen, aludjon, akkor nem lesz baj. Túl nagy stimulációra nincs szüksége ebben a korban.

3. kisj
2021. szept. 10. 19:49
Nem értem miért kellene állandóan szóval tartani a babákat? :O
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 10. 19:49
Semmit nem teszel rosszul, kell anak a babának is egy kicsi csönd. :D
2021. szept. 10. 19:34

8 hetes babám van és nem tudom feleslegesen szaporítani a szót a számára. Persze szoktam neki mondani, hogy anya most ezt és azt csinálja. Megmondom neki, hogy vele mi történik. Gyere eszünk picit, fürcsizünk, hasonlók. Ha magamra kötöm is mindig mondom neki épp mi történik, de a felesleges szószaporítást, gügyögést nem érzem komfortosnak. Nem vagyok egy beszédes embert.

Nem lesz így gondja a beszédfejlődéssel?

Anyukám és anyósom állandóan lökik neki a dumát.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook